Małgorzata Kożuchowska skomentowała informacje o śmierci Haliny Skoczyńskiej
East News/Facebook

Małgorzata Kożuchowska wstrząśnięta śmiercią Haliny Skoczyńskiej: "Była w świetnej formie i miała mnóstwo planów"

Małgorzata Kożuchowska skomentowała informacje o śmierci Haliny Skoczyńskiej
East News/Facebook

Małgorzata Kożuchowska skomentowała smutne informacje o śmierci aktorki z serialu "Rodzinka.pl', Haliny Skoczyńskiej. 62-letnia gwiazda filmowa, serialowa i teatralna swoim odejściem zasmuciła nie tylko najbliższych, ale również przyjaciół i fanów serialu o perypetiach rodziny Boskich.

Śmierć serialowej matki, bardzo poruszyła Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka w rozmowie z Faktem nie ukrywa żalu po stracie koleżanki.

Nie jestem w stanie jeszcze w tej chwili uwierzyć w to, co się stało. Tydzień temu zaczęliśmy zdjęcia do kolejnej serii „Rodzinki.pl" i jasnym było, że za chwilę spotkamy się z Haliną na planie.

Jak mówi Kożuchowska, pani Halina była wielką aktorką i wspaniałą osobą.

Odważną, wciąż młodą i pełną energii i radości. Zawsze bardzo się cieszyła na te nasze spotkania na planie. Była piękną, atrakcyjną kobietą i dbającą o siebie i swoje zdrowie - powiedziała w Fakt.pl.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła również, że Halina Skoczyńska była w świetnej formie i miała wiele planów na przyszłość. Jak wspomina aktorkę jej serialowa córka?

Żyła pełnią życia, więc tak trudno przyjąć to, co się stało. Bardzo mi smutno, że już nigdy razem nie zagramy, bo uwielbiałam grać z Haliną - powiedziała tabloidowi Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz także: Zmarła Halina Skoczyńska. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" miała ledwie 62 lata!

 

Małgorzata Kożuchowska wstrząśnięta śmiercią Haliny Skoczyńskiej.

Aktorka skomentowała informacje o śmierci Haliny Skoczyńskiej.

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14