To już ponad 30 lat odkąd świat poznał Kevina McCallistera, jego średnio rozgarniętą rodzinkę, Mokrych Bandytów i innych bohaterów jednej z najsłynniejszych świątecznych komedii "Kevin sam w domu". Przygody sprytnego dzieciaka pozostawionego przypadkiem samotnie na święta przez rodziców od trzech dekad cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, szczególnie w okresie świątecznym. Wielu Polaków wprost nie wyobraża sobie świąt bez Kevina na Polsacie.

Reklama

Jak pisaliśmy, w te święta popularny portal wynajmujący nieruchomości na doby zaproponował fanom filmu niezwykłą gratkę - możliwość wynajęcia przed świętami oryginalnego domu pokazanego w filmie. Witał ich tam będzie zaangażowany we współpracę przy tym charytatywnym projekcie (pieniądze z licytacji wynajmu jednej nocy zasilą kasę szpitala dziecięcego) filmowy brat Kevina - Buzz, a właściwie grający go aktor Devin Ratray.

Zobacz także: Możesz zamieszkać u Kevina! Kultowy dom z filmu "Kevin sam w domu" jest do wynajęcia na popularnym portalu

Będzie zjazd rodziny z "Kevin sam w domu"

W wywiadzie dla magazynu "People" Devin Ratray zdradził, że planowany jest "rodzinny" zjazd filmowej ekipy!

Planowali go online, a ja niedawno, tak kilka dni temu, włączyłem ten wątek na czacie komunikatora. Teraz staram się nadążyć za dyskusją – mówi magazynowi 44-letni dziś aktor. - Chcą się spotkać sami, z własnej woli, więc kto wie, co się wydarzy - dodaje.

W planach na razie nie uczestniczą na razie ani Macaulay Culkin (odtwórca głównej roli - Kevina), ani Kieran Culkin (młodszy brat Fuller) ani też Catherine O'Hara (grająca Kate, ich mama).

Zobacz także

Sam Ratray, który gra obecnie w nowej wersji świątecznego hitu - "Home Sweet Home Alone" mówi w "People", że do dziś cieszy się, że stał się częścią filmowej rodziny.

Ten film stał się kultowy i ma wpływ na rodziny od więcej niż jednego pokolenia. Rodzice pokazują dzieciom, dzieci pokazują wnukom coś, czego byłem częścią” – mówi filmowy Buzz. - Nie wiem, jak by wyglądało moje życie bez "Kevin sam w domu" - dodaje aktor, który grał w filmie mając 13 lat.

Zobacz także: Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Reklama

Myślicie, że zjazd odbędzie się w dawnym domu McCallisterów? Ciekawe, czy tym razem Kevin będzie z rodziną...

Cover Images/East News
Reklama
Reklama
Reklama