Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kayah o związku z Karpielem Bułeckim
ONS
Newsy

Kayah PIERWSZY raz o powodach rozstania z Karpielem. Nie zabrakło tematu nowego faceta

Przypływ szczerości gwiazdy

Kayah po rozstaniu z Rinke Rooyensem przez kilkanaście miesięcy spotykała się z liderem Zakopower, Sebastianem Karpielem-Bułeckim. Para starała się jednak nie pokazywać publicznie razem, żadne z nich nie wypowiadało się też na temat ich związku na łamach mediów. Ich rozstanie również przeszło bez echa. Byli partnerzy wciąż jednak utrzymują dobre stosunki. Przypomnijmy: Kayah i Karpiel-Bułecka razem! Byli kochankowie jak za dawnych czasów

Gwiazda jest obecnie związana z ciemnoskórym muzykiem, Pako Sarrem. Kilka miesięcy temu plotkowano nawet o ślubie pary, ale do tego póki co nie doszło. Kayah natomiast udzieliła właśnie obszernego wywiadu "Gazecie Wyborczej", w którym mówi o swoim stosunku do naszego kraju, wychowywaniu syna i patriotyzmie. Pokusiła się również o dość osobiste wyznanie dotyczące wspomnianego Karpiela-Bułecki. Wokalistka przyznaje szczerze, że ukrywała ten związek przed mediami.
 

Kiedyś byłam w związku ze wschodzącą gwiazdą muzyki w Polsce. I tak bardzo przeszkadzało mi to, że ludzie mogą mówić o nas i ten zdolny muzyk będzie postrzegany głównie przez pryzmat naszego związku, że to nas wyniszczyło. Przez wiele lat nie chciałam dostarczać ludziom dowodów, że jesteśmy razem, nie cieszyliśmy się naszym związkiem w normalnych warunkach, np. na ulicy - wyznaje szczerze.


Kayah twierdzi też, że obecnie sytuacja jest zupełnie inna. Nie dba o to, czy ktoś zrobi jej zdjęcie w towarzystwie nowego narzeczonego.
 

Teraz tego błędu nie popełniam. Rzucamy się w oczy, bo mój obecny partner ma inny kolor skóry, ale kompletnie przestałam się przejmować. Chcą nam robić zdjęcia, jak się obejmujemy, niech robią. Chcą komentować? Myślę o tym ze współczuciem, bo ja przynajmniej żyję własnym życiem - tłumaczy w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".


To chyba pierwszy raz, kiedy Kayah tak otwarcie poruszyła temat swoich byłych czy obecnych partnerów. Doceniacie taką szczerość?

Zobacz: Kayah przez lata ukrywała wstydliwy fakt ze swojego życia. W końcu się wygadałaKayah odsłoniła swoją gwiazdę Alei Gwiazd w Opolu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram
TV-Show
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa."

Oliwia i Łukasz ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  rozstali się! Uczestniczka na swoim koncie w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenia na temat rozpadu ich małżeństwa, aby uniknąć plotek na ten temat. Oliwia wyjaśniła też, co dalej z ich synkiem. Rozstają się w zgodzie? Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie z sesji świątecznej i napisała, że z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Uczestniczka kontrowersyjnego show nie ukrywa, ze próbowali ratować małżeństwo, ale mimo tych prób podjęli decyzję o rozstaniu: kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Oliwia dodała też, że z perspektywy czasu uważa, że jest to słuszna decyzja: Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa . Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza doświadczyłam ogromnej lekcji życia. Internauci niepokoją się o los Franka. Oliwia zdecydowała się poruszyć ten temat i napisała, że rozstanie nastąpiło w zgodzie ze względu na dobro ich synka: Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego...

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" rozwiewa wątpliwości na temat związku z bratem Pawła. Są parą?

Natalia z " Rolnik szuka żony " odkąd zakończyła się jej przygoda z programem stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko publikuje nowe zdjęcia, ale coraz częściej nagrywa relacje na Instastories, w których zdradza, co dzieje się w jej życiu po programie. Po finałowym odcinku siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na live'a i odpowiedziała na pytania swoich obserwatorów. Oprócz kulis programu zdradziła też, na jakim etapie jest jej relacja z Robertem, bratem Pawła! Natalia z "Rolnik szuka żony" rozwiewa wątpliwości na temat związku z bratem Pawła Natalia w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Pawła, ale szybko się okazało, że z rolnikiem łączą ją wyłącznie przyjacielskie relacje. Potem wyszło na jaw, że Natalia i brat Pawła, Robert, świetnie się dogadują. W mediach pojawiły się spekulacje na temat tego, że para spotyka się po programie, a sama Natalia w relacji na Instastories nie ukrywała, że jest zainteresowana mężczyzną , którego nazywa zdrobniale "Delicjuszem".  Teraz, kiedy siódma edycja dobiegła końca Natalia zdradziła, że nadal ma kontakt z Pawłem oraz jego bratem. Wyznała też szczerze, że obecnie nie są razem, ale zaznaczyła, że chciałaby poznać mężczyznę:  Nie jesteśmy razem. Robert powiedział, że przyjedzie do mnie to pewnie wstawimy jakąś sweet focię. Chciałabym go poznać, ale wiecie tak po prostu wcześniej nie było takiej okazji za bardzo - powiedziała Natalia podczas transmisji na Instagramie Tutaj możecie obejrzeć relację Natalii! Wygląda na to, że kandydatka Pawła nie żałuje udziału w programie i jest pod wrażeniem ogromnej popularności, jaką zyskała! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł już się nie ukrywają! Pokazali...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski skorzystają na związku i będą mieli wspólny program?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to gwiazdy stacji TVN oraz TTV. Podobno teraz kiedy okazało się, że są parą jak informuje gazeta "Fakt" - zaoferowano im prowadzenie wspólnego programu. – Właśnie dostali taką propozycję. Tylko od Martyny i Przemka zależałoby, jak program miałby wyglądać. Telewizja jest gotowa dostosować się do ich pomysłów. Dwójka zakochanych gwiazd tak czy inaczej powinna przyciągnąć widzów przed ekrany – mówi "Faktowi" ich informator.   Zobacz:  Wakacje z dzieckiem. O czym trzeba pamiętać?   Wspólny program Wojciechowskiej i Kossakowskiego   Oboje mają swoje programy i są  związani z Travel Chanel.  „Martyna na krańcu świata” i "Kossakowski. Nieoczywiste". W TTV popularny jest program: "Kossakowski. Inicjacja", a Martyna Wojciechowska w na głównej antenie stacji TVN od lat nagrywa i prowadzi program: "Kobieta na krańcu świata".  Co mogli by zatem prowadzić wspólnie?  – Wszystko zależy od tego, czy wymyślą coś fajnego i znajdą czas na realizację. Nie chcą bowiem dla tego projektu rezygnować z programów, które kręcą od dawna – czytamy w "Fakcie".   To mogłoby być bardzo interesujące dla pary, która jest razem, ale nie będzie się na ten temat wypowiadać. Przemek Kossakowski zapowiedział, że nie będzie komentował swojego nowego związku.    Myślicie, że Martyna i Przemek przyjmą ofertę wspólnego  programu?   Zobacz także:  Córka Martyny Wojciechowskiej chyba polubiła jej nowego partnera!   Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na razie wspólnie widziani byli tylko w Sopocie.   Wojciechowska i i Kossakowski są zapalonymi podróżnikami, dlatego maja też swoje programy w Travel Chanel.   Martyna i Przemek nie chcą komentować swojego związku.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner