Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

Kate i William musieli zmienić plany wielkanocne! Jak spędzają święta?

Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

Epidemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczne święta wielkanocne będą wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj i muszą być spędzone jedynie w wąskim gronie najbliższych. Dotyczy to milionów ludzi na całym świecie. Jak się okazuje, również rodziny królewskiej.

Kate i William w tym roku nie będą mogli zobaczyć się z królową! Jak w tej sytuacji spędzi Wielkanoc rodzina królewska?

Wielkanoc w rodzinie królewskiej

Koronawirus pojawił się również w rodzinie królewskiej. Książę Karol oraz książę Albert byli zarażeni wirusem i odbyli niezbędną kwarantannę. Na szczęście łagodnie przeszli chorobę, jednak pojawiły się obawy, że mogą zarazić królową lub innych członków rodziny królewskiej, dlatego podjęto niezbędne środki ostrożności.

Królowa obecnie przebywa w Windsorze i dostęp do niej jest ograniczony, aby minimalizować ryzyko zarażenia COVID-19. To oznacza, że w tym roku rodzina królewska nie spędzi Wielkanocy wspólnie. Wykluczony jest też udział w uroczystym nabożeństwie świątecznym.

Jakie plany na Wielkanoc mają Kate i William?

Kate i William oczywiście dostosują się to wytycznych i święta wielkanocne spędzą razem z dziećmi w domu. Jak wiadomo Kate uwielbia gotować, dlatego z pewnością na ich świątecznym stole nie zabraknie pyszności, a dzieci mając do dyspozycji ogromny ogród nie będą się nudzić!

Zobacz także: Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest 

Tegoroczna Wielkanoc będzie dla rodziny królewskiej zupełnie inna niż zazwyczaj!

Księżna Kate, królowa Elżbieta II, książę William
EastNews

Bracia w tym roku spędzą święta oddzielnie. 

Meghan Markle  księżna Kate
East News

 

 

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40