Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News
Newsy

Kate i William musieli zmienić plany wielkanocne! Jak spędzają święta?

Kate i William z powodu epidemii koronawirusa nie spędzą świąt z królową!

Epidemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczne święta wielkanocne będą wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj i muszą być spędzone jedynie w wąskim gronie najbliższych. Dotyczy to milionów ludzi na całym świecie. Jak się okazuje, również rodziny królewskiej.

Kate i William w tym roku nie będą mogli zobaczyć się z królową! Jak w tej sytuacji spędzi Wielkanoc rodzina królewska?

10. rocznica ślubu Williama i Kate! Pamiętacie jak się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę!

Wielkanoc w rodzinie królewskiej

Koronawirus pojawił się również w rodzinie królewskiej. Książę Karol oraz książę Albert byli zarażeni wirusem i odbyli niezbędną kwarantannę. Na szczęście łagodnie przeszli chorobę, jednak pojawiły się obawy, że mogą zarazić królową lub innych członków rodziny królewskiej, dlatego podjęto niezbędne środki ostrożności.

Królowa obecnie przebywa w Windsorze i dostęp do niej jest ograniczony, aby minimalizować ryzyko zarażenia COVID-19. To oznacza, że w tym roku rodzina królewska nie spędzi Wielkanocy wspólnie. Wykluczony jest też udział w uroczystym nabożeństwie świątecznym.

Jakie plany na Wielkanoc mają Kate i William?

Kate i William oczywiście dostosują się to wytycznych i święta wielkanocne spędzą razem z dziećmi w domu. Jak wiadomo Kate uwielbia gotować, dlatego z pewnością na ich świątecznym stole nie zabraknie pyszności, a dzieci mając do dyspozycji ogromny ogród nie będą się nudzić!

Zobacz także: Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest 

Tegoroczna Wielkanoc będzie dla rodziny królewskiej zupełnie inna niż zazwyczaj!

Księżna Kate, królowa Elżbieta II, książę William
EastNews

Bracia w tym roku spędzą święta oddzielnie. 

Meghan Markle  księżna Kate
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25. marca. Książę Karol uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa! Brytyjczycy bardzo martwią się o następcę tronu, jednak jak przekazał rzecznik Pałacu, na ten moment syn królowej Elżbiety II czuje się dobrze. W związku z zakażeniem księcia, przebadano również księżną Camillę, jednak w jej organizmie nie wykryto groźnego wirusa. Od kogo książę się zaraził? Kiedy ostatni raz widział się z królową Elżbietą i czy mógł zarazić swoją matkę? Jakie restrykcje wprowadził pałac? Zobacz także:  Książę Karol ma koronawirusa. Niedawno widział się z Meghan i Harrym oraz Kate i Williamem! Czy są bezpieczni? Odpowiedzi na najważniejsze pytania w tej sprawie znajdziecie w naszym wideo! 

Meghan Markle w czarnym kapeluszu
East News
Newsy
Meghan Markle nie spędzi świąt z rodziną królewską?! Co się stało?

Meghan Markle nie będzie spędzać świąt Bożego Narodzenia z Elżbietą II ? Według ustaleń zagranicznych mediów, księżna razem ze swoim mężem, księciem Harrym spędzi okres świąteczny w Stanach Zjednoczonych! Podobno do podjęcia tej decyzji zainspirowała ją księżna Kate . Dlaczego?  Święta Meghan Markle bez Elżbiety II? W tym roku przy świątecznym stole obok Elżbiety II nie usiądą Meghan i Harry. Książęca para zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych, aby spędzić święta razem z mamą księżnej, Doran Ragland. Jak się okazało, Meghan wzięła przykład z księżnej Kate, która w 2012 roku także spędziła Boże Narodzenie ze swoją rodziną. Wtedy także towarzyszył jej małżonek, książę William. Meghan i Harry wyjadą do Los Angeles razem ze swoim synkiem Archiem. Książęca para nie pojawi się zatem na wystawnym przyjęciu bożonarodzeniowym! Na szczęście w okresie świątecznym królowej Elżbiety II nie zostawią księżna Kate i książę William . Według ekspertki ds. rodziny królewskiej Kate Nicholl, zarówno Middleton jak i jej mąż bardzo cenią sobie czas spędzony z rodziną królewską, dlatego też pojawią się w rezydencji królewskiej w Sandringham. Zobacz także:   Meghan Markle ogłosi ciążę w 2020 roku!? To nie będzie jedyne royal baby! Królowa Elżbieta II bardzo ceni czas spędzony ze swoimi dziećmi i wnukami. W tym roku jednak rodzina królewska nie będzie świętować w komplecie. Jak myślicie, dlaczego księżna Meghan nie zdecydowała się być na bożonarodzeniowym przyjęciu u monarchini?   

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews
Newsy
Meghan i Harry nie spędzą świąt z królową Elżbietą! Ta decyzja oburzyła fanów rodziny królewskiej
Meghan i Harry znów zaskoczyli! Książęca para zdecydowała, że święta Bożego Narodzenia spędzą z matką księżnej, Dorią Ragland. Zdecydowali, że pierwsze święta Archiego mają być wyjątkowe i nie chcą tłumów wokół dziecka.

Meghan i Harry znów zaskoczyli! Książęca para zdecydowała, że święta Bożego Narodzenia spędzą z matką księżnej , Dorią Ragland. Zdecydowali, że pierwsze święta Archiego mają być wyjątkowe i nie chcą tłumów wokół dziecka. Rodzina królewska tradycyjnie, co rok zbiera się w Norfolk, gdzie świętują razem z królową. Tym razem będzie inaczej z całą pewnością to Meghan chciała spędzić święta z Archim w małym gronie z babcią Dorią, dlatego razem z Harrym i Archim wyjadą do USA. Czy królowa zaakceptowała taką decyzję? Co jest prawdziwym powodem decyzji Meghan? Brytyjskie tabloidy piszą, że Meghan Markle chce, aby pierwsze święta jej syna odbyły się w rodzinnej atmosferze i nie chce zabierać tak małego dziecka na święta w Sandringham, gdzie zjawia się cała rodzina królewska. Jej decyzję źle ocenia nawet królewska ekspertka: Święta Bożego Narodzenia w Sandringham mogą być dosyć stresujące, może dlatego nie chcą jechać tam z synkiem, kiedy jest jeszcze tak mały (...) Myślę, że to smutne, że Meghan i Harry nie chcą brać udziału w rodzinnym spotkaniu, zwłaszcza gdy królowa i książę Filip są w podeszłym wieku. Królowa może być trochę zraniona, ale jest zbyt łaskawa, aby to pokazać lub powiedzieć - wyznała Ingrid  Seward, biografka królewska w rozmowie z "The Sun". To jednak nie jedyny powód jej decyzji! Nie sposób nie wspomnieć o konflikcie między Meghan i Harrym a Kate i Williamem , który jest już na tyle poważny, że książę Sussex przestał zaprzeczać jego istnieniu. Wszystko wskazuje na to, że Meghan i Harry chcą sobie zaoszczędzić kolejnych stresów i zdecydowali się na święta osobno. Królowa, co prawda się zgodziła, ale z pewnością nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw:...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner