East News

O konflikcie Kate i Meghan mówi się od miesięcy. Co prawda pałac oficjalnie zaprzeczył o istnieniu między księżnymi jakiegokolwiek sporu, ale  ich kolejne zdjęcia tylko potwierdzają plotki na ten temat. Wspólnie pojawiają się jedynie przy okazji oficjalnych wizyt i nawet wtedy do tej pory wymieniały ze sobą jedynie uprzejmości. Oczywiście w obecności królowej muszą zachować klasę starają się nawzajem tolerować. Tak było do tej pory! Najnowsze zdjęcie opublikowane z okazji 50. rocznicy koronacji Karola na księcia Walii pokazują, że obie księżne znacznie zwiększyły dystans i już nawet nie mogą stać obok siebie! Zobaczcie sami!

Zobacz takżeKate i Meghan pobiły się!? W sieci krąży zdjęcie z ich bójki. O co chodzi?

1/3
East News

Cała najbliższa rodzina królewska przybyła do Pałacu Buckingham, aby świętować 50. rocznicę koronacji księcia Karola. Tego dnia syna Elżbiety II wspierała żona Camilla oraz obaj synowie, którzy na uroczystości pojawili się ze swoimi żonami. Na wspólnych zdjęciach widać, że Harry i William stoją w środku, a obok nich widzimy Kate i Meghan, które dzieli naprawdę duży dystans. Do tej pory taka sytuacja nie miała miejsca! 

2/3
East News

Teraz dokładnie widać, że księżne nie miały ochoty przebywać w swoim towarzystwie. Wygląda na to, że doskonale wiedzieli o tym ich mężowie i sprytnie oddzielili je od siebie. Tym razem zabrakło nawet wymiany uprzejmych uśmiechów między Kate i Meghan. Po prostu omijały się szerokim łukiem!

 

3/3

Księżne doskonale się bawiły rozmawiając z gośćmi i towarzysząc mężom. Jednak nie zamieniły ze sobą ani słowa! Meghan tego dnia założyła nawet rajstopy, aby nie złamać protokołu królewskiego i nie zdenerwować Elżbiety II. Widać, że w plotkach o ich konflikcie jest całkiem sporo prawdy!

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle