Katarzyna Zielińska o roli w Przyjaciółkach
ONS

Zielińska nie do końca cieszy się z nowej roli. Wszystko przez Sochę

Katarzyna Zielińska o roli w Przyjaciółkach
ONS

Katarzyna Zielińska miała być jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", ale ostatecznie zdecydowała się przyjąć inną propozycję Polsatu. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pojawi się w roli czarnego charakteru, co może być dla niej sporym wyzwaniem aktorskim, ponieważ do tej pory grała mniej wyraziste postacie. Przypomnijmy: Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję

Wakacje to dla Katarzyny bardzo pracowity okres, bowiem ostatnie dni spędziła właśnie na planie polsatowskiej produkcji. Chwilę po ogłoszeniu, że dołączyła do obsady serialu, spekulowano, że będzie główną rywalką Małgorzaty Sochy - tymczasem panie w ogóle się nie spotykają, nad czym Zielińska strasznie ubolewa.
 

Żałuję, że nie mam wspólnych zdjęć z Gosią Sochą, bo nam wspólnych pogaduszek ciągle mało. Cóż, będzie nam musiał wystarczyć tylko prywatny czas. - zdradza aktorka w "Gwiazdach"
 

Na planie Zielińska zaprzyjaźniła się natomiast z inną gwiazdą serialu, Anitą Sokołowską. To właśnie z nią ma najwięcej wspólnych scen, dlatego łatwiej im było nawiązać kontakt.
 

Na planie "Przyjaciółek" poznałam Anitę Sokołowską i choć w serialu rywalizujemy, to prywatnie bardzo się polubiłyśmy. To fajna, normalna, równa dziewczyna, szybko znalazłyśmy wspólny język. - dodała.
 

Jesteście ciekawi jak Zielińska wypadnie w "Przyjaciółkach"?

Zobacz: Gwiazda Polsatu w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Kasia Zielińska owinięta w sreberko:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11