Znamy imię drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska urodziła Katarzyna Zielińska z mężem i synem na zakupach Katarzyna Zielińska
Znamy imię drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej
Instagram
Jak Wam się podoba?
1/5
Znamy imię drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej
Instagram

 

Znamy imię drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Nieco ponad dwa tygodnie temu uwielbiana przez widzów aktorka po raz drugi została mamą. O radosnej informacji gwiazda poinformowała swoich fanów tuż przed świętami Bożego Narodzenia w 2017 roku. Katarzyna Zielińska pokazała wówczas urocze zdjęcie i zamieściła wzruszający wpis:

Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza. ❤️ ❤️ ❤️- napisała gwiazda.

Do tej pory nie wiadomo jednak było, jakie imię dla swojego synka wybrała Kasia Zielińska. Teraz jednak wszystko stało się jasne! Okazuje się, że podobnie, jak w przypadku pierwszego syna, aktorka zdecydowała się na piękne, tradycyjne imię. Jakie? Zobaczcie na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Nie tylko Anna Lewandowska! To był rok pod znakiem baby boom! Które gwiazdy zostały mamami w 2017?

2/5
Katarzyna Zielińska
Instagram

 

Jak informuje magazyn "Party" Katarzyna Zielińska i jej mąż, podobnie jak w przypadku ich starszego synka Henia, wybrali bardzo tradycjne imię. Co więcej, to właśnie Henio pomógł wybrać swoim rodzicom imię dla młodszego braciszka.  I tak, okazuje się, że drugi syn aktorki będzie się nazywał Aleksander!

Długo się nad tym wraz z mężem zastanawiali, ale ostatecznie zadecydował o tym ich pierworodny, Henio.  Wybrał młodszemu bratu imię Aleksander - w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła znajoma Kasi Zielińskiej. 

Podoba się Wam imię drugiego dziecka Kasi Zielińskiej? 

 

Zobacz także: Katarzyna Zielińska z rodziną na zakupach. Wróciła już do formy po ciąży? Zobaczcie ZDJĘCIA

3/5
Katarzyna Zielińska urodziła
Instagram

 

Mały Aleksander urodził się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Młodszy syn Kasi Zielińskiej jest prawie 2 lata młodszy od swojego brata Henia- starszy syn aktorki przyszedł na świat na samym początku 2015 roku. 

4/5
Katarzyna Zielińska z mężem i synem na zakupach

 

Podoba się Wam imię drugiego synka Kasi Zielińskiej? Nam bardzo! 

5/5
Katarzyna Zielińska
Instagram