Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo
ONS
Newsy

Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo

Aktorka czekała na tą decyzje kilka lat

Katarzyna Skrzynecka od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Marcinem Łopuckim. To właśnie u boku sportowca znalazła szczęście po rozsatniu z pierwszym mężem, Zbigniewem Urbańskim. Skrzynecka i Łopucki wzięli ślub cywilny w 2009 roku, jednak aktorka wiele razy podkreślala, że chciałaby wyprawić ślub kościelny. Była żona Urbańskiego próbowała unieważnić ich ślub kościelny, jednak takie sprawy toczą się latami. Zobacz: Skrzynecka nie może uwolnić się od Urbańskiego. Pojawił się nowy problem

Okazuje się, że po 6 latach Katarzyna Skrzynecka wreszcie będzie mogła spełnić swoje marzenie o złożeniu przysięgi małżeńskiej przed ołtarzem. Jak donosi "Dobry tydzień" sprawa aktorki i Zbigniewa Urbańskiego właśnie się zakończyła. Władze kościelne unieważniły ich związek.

- To wszystko zajęło ponad sześć lat. Procedura uznania nieważności kościelnego małżeństwa w prawie kanonicznym trwa bardzo długo. Moja sprawa została już pomyślnie zakończona i myślę, że zarówno ja, jak i były mąż będziemy mogli sobie niezależnie swoje życie układać- zdradziła Skrzynecka.Wygląd więc na to, że szykuje się wielki ślub Kasi i Marcina. Jesteśmy ciekawi jaką suknie wybierze przyszła panna młoda!

Zobacz na Polki.pl: Wielki czyn Skrzyneckiej: Uratowała fundację skazaną na zamknięcie

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim
Newsy
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Po tym jak jej małżeństwo ze Zbigniewem Urbańskim  zostało unieważnione, aktorka może wreszcie planować uroczystość ze swoim ukochanym. Choć para według prawa już od 7 lat jest małżeństwem, to Kasia Skrzynecka marzyła o uroczystości w kościele. Gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywa, że chciały zorganizować ślub za trzy lata. Gdzie miałaby się odbyć uroczystość? Chcielibyśmy, żeby się odbyła daleko, w Grecji, w małej kapliczce, w okrągłą rocznicę ślubu  - zdradziła Katarzyna Skrzynecka tabloidowi. -  W tym roku mieliśmy siódmą rocznicę ślubu cywilnego, a różne statystyki powiadają, że najwięcej zakrętów w związku bywa w siódmym roku. Jeżeli ten kryzys, siódmy rok, się przebrnie, to znaczy, że jest się na dobrej drodze na zawsze. I oby się to sprawdziło. My, na szczęście, żadnych kryzysów nie mieliśmy. Jesteśmy niekonfliktowymi ludźmi, więc całe szczęście, że na siebie trafiliśmy, żyjemy sobie spokojnie i oboje chwalimy sobie taki stan świętego spokoju. Życzymy, żeby spełniło się marzenie Katarzyny Skrzyneckiej o romantycznej uroczystości w Grecji!   Zobacz także: „Powiększyła się nam rodzina” pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka. Zobaczcie o kogo!   Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Aktorka rok temu unieważniła ślub ze Zbigniewem Urbańskim.

Katarzyna Skrzynecka weźmie ślub z Marcinem Łopuckim
ONS
Newsy
Skrzynecka weźmie trzeci ślub? Jest komenatrz gwiazdy
Kibicujecie jej związkowi?

Katarzyna Skrzynecka  przez ostatnie sześć lat bardzo mocno starała się o to, aby unieważnić swój ślub kościelny ze Zbigniewem Urbańskim. W końcu jej się to udało i jest bardzo szczęśliwa.  Zobacz:  Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo Były mąż aktorki w mediach pożalił się na to, że nie rozumie decyzji sądu, o której dowiedział się z gazet.  W tabloidach od razu pojawiła się także informacja, że Skrzynecka szykuje się do szybkiego ślubu z Marcinem Łopuckim, swoim aktualnym partnerem.  Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Flesz" jest to nieprawda, a sama gwiazda komentuje to tak: Oboje z Marcinem czekaliśmy na moment, kiedy będziemy mogli złożyć sobie przysięgę przed ołtarzem. Ale chcemy się przygotować do tej ceremonii. To jest zbyt ważna dla nas chwila, byśmy się spieszyli. Planujemy cieszyć się nią na spokojnie.  Kibicujecie im?

Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo
ONS
Newsy
Katarzyna Skrzynecka weźmie ślub kościelny we wrześniu? Aktorka zdradziła, czy to prawda
Zrobiła to przy okazji

To był szczęśliwy czas w życiu osobistym dla Katarzyny Skrzyneckiej . Najpierw pojawiła się informacja, że dostała unieważnienie ślubu kościelnego ze swoim byłym mężem Zbigniewem Urbańskim , a 19 czerwca świętowała szóstą rocznicę ślubu ze swoim ukochanym mężem Marcinem Łopuckim . Ostatnio wszyscy rozpisywali się, że skoro Katarzyna Skrzynecka uzyskała rozwód kościelny , to teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Marcinem Łopuckim wzięli też ślub kościelny. Podobno wyznaczono już nawet datę na wrzesień! A co na to aktorka? Na swoim Facebooku pokazała zdjęcia ze ślubu cywilnego, wspominając go jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu. I napisała, że:   Wśród wiosennego deszczu zdarzył się nam cudownie Uroczysty Dzień ? A każdy następny okazał się coraz bardziej SZCZĘŚLIWY ? i tak trzymamy NIEZMIENNIE ? P.S. ... i dementując bajania tabloidowej prasy - Nie, nie bierzemy Ślubu Kościelnego we wrześniu :)) Nie powiedziała jednak, że ślubu kościelnego w ogóle nie będzie :). Pewnie Kasia chce się do niego przygotować na spokojnie. Mamy więc nadzieję, że niebawem doczekamy się tego dnia. My już wyobrażamy sobie sukienkę Kasi i dopasowany do niej garnitur Marcina. To byłby ślub idealny! Nie sądzicie?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner