Katarzyna Skrzynecka nie może wziąć slubu
ONS

Skrzynecka nie może uwolnić się od Urbańskiego. Pojawił się nowy problem

Katarzyna Skrzynecka nie może wziąć slubu
ONS

Katarzyna Skrzynecka ma swoje 5 minut. Dzięki występowi i wygranej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktorka wróciła do pierwszej ligi gwiazd. Występuje w nowej odsłonie show jako jurorka, pojawia się w serialach oraz chętnie zapraszana jest gościnnie do programów telewizyjnych. Przypomnijmy: Skrzynecka wpadła na plan programu Kasi Kwiatkowskiej. Nie była jedyną gwiazdą 

Choć jej życie zawodowe układa się doskonale, nie może tego samego powiedzieć o życiu prywatnym. Gwiazda od dawna marzy o ślubie kościelnym z Marcinem Łopuckim. Niestety, na przeszkodzie stoi fakt, że Katarzyna już raz stanęła przed ołtarzem ze Zbigniewem Urbańskim. Przed dwoma latami aktorka wystąpiła do sądu biskupiego o unieważnienie małżeństwa z dziennikarzem. Wówczas otrzymała pismo od obrońcy węzła małżeńskiego, który ma wątpliwości, co do uznania nieważności poprzedniego związku. 

Jak informuje "Rewia", sytuację bada teraz trzech sędziów, co może potrwać nawet rok. Później wyrok musi zatwierdzić są metropolitalny, a to oznacza kolejne pół roku czekania. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pozytywną opinię będzie musiał wydać jeszcze ordynariusz. Jest szansa, że się nie zgodzi, a wtedy wszystko pójdzie na marne. 

Katarzyna jednak walczy do końca. Kiedy jej się uda?

Zobacz: Trzeci odcinek TTBZ przed nami. Skrzynecka w szoku po występie... 
Katarzyna Skrzynecka z rodziną na wakacjach:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39