W ostatnim czasie Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka rozpoczęła prace na planie piątej części "Kogla-mogla". Sporo też mówi się o jej wypowiedziach na temat ciałopozytywności. Widać, że gwiazda cieszy się tym, na jakim etapie znajduje się jej kariera. Artystce nie brakuje też powodów z zadowolenia z życia osobistego. Niedawno świętowała 14. rocznicę ślubu. Teraz pokazała metamorfozę w trakcie przygotowywania się do roli. Przy okazji fani zobaczyli ją bez makijażu.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka w naturalnej odsłonie. Internauci są zauroczeni

Niedawno Katarzyna Skrzynecka przekazała radosną nowinę, dotyczącą jej kolejnych wyzwań zawodowych. Aktorkę zobaczymy w piątej części kultowej serii "Kogel-mogel". Choć prace nad filmem dopiero ruszyły, tytuł zdążył wywołać niemałe kontrowersje. Chodzi m.in. o nieobecność Ewy Kasprzyk, odtwórczyni roli Barbary Wolańskiej. Niedawno Ilona Łepkowska zdradziła, że między gwiazdą a twórcami pojawił się konflikt.

Zobacz także: Afera wokół "Kogla-mogla". Łepkowska o Kasprzyk: "Obraziła się nie wiadomo o co"

Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Podekscytowania wejściem na plan nie kryje Katarzyna Skrzynecka, która wciela się w rolę Marleny Wolańskiej. Aktorka właśnie pokazała, jak przygotowuje się do kreacji scenicznej i opublikowała nagranie charakteryzacji. Początkowo możemy zobaczyć gwiazdę bez makijażu.

Jak powstaje postać filmowa o 5:20 rano? Jak zrobić Marlenkę ze wstępnego materiału twórczego w postaci aktorki? — napisała na Instagramie.

Internauci są wyraźnie zachwyceni widokiem Katarzyny Skrzyneckiej. Duża część fanów stwierdziła, że mimo tak wczesnej pory i braku makijażu aktorka prezentuje się znacznie lepiej w wersji naturalnej niż po charakteryzacji. Te komentarze mówią same za siebie.

Zobacz także
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Bez makijażu jak milion dolarów;
Pięknie wygląda pani bez makijażu. Wydaje się młodsza;
Kochana... Ty bez makijażu lepiej, wiem, że do roli... ale na co dzień te czarne cienie i długie, grube rzęsy wydają się mniej fajne u ciebie, bo rzadko kobiecie pasuje mniejszy makijaż, dlatego zazdroszczę;
Kasiu, jak ty pięknie wyglądasz bez makijażu;
Matko, jak pięknie pani wygląda bez żadnego makijażu;
Piękna, szczególnie bez makijażu — czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska o Katarzynie Skrzyneckiej: „Cenie sobie kobiety, które są sobą”

Reklama

Widać, że aktorka cieszy się ogromną sympatią internautów. Wygląda na to, że widzowie niedługo będą mogli częściej widywać lubianą gwiazdę, ponieważ Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wracają do telewizji. Przyjaciele, którzy zniknęli z "Twoja twarz brzmi znajomo", mają poprowadzić nowy show.

TRICOLORS/East News
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama