Katarzyna Skrzynecka żegna się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fani show pokochali ją w roli jurorki i wielu z nich nie umie sobie wyobrazić nowej serii programu bez jej udziału. Jednak ostatnie doniesienia mediów okazały się prawdą. Jurorka postanowiła pożegnać się z widzami programu, kolegami z planu, a także wszystkimi, którzy wspierali ją w tym przedsięwzięciu. Na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się pożegnalny wpis, którzy rzuca pewne światło na okoliczności jej odejścia. Plotkuje się, że to Edward Miszczak chciał jej zwolnienia. Jest w tym ziarno prawdy?

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Skrzynecka komentuje odejście z programu

Katarzyna Skrzynecka rozpoczęła swoją przygodę z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pierwszym sezonie programu. Wtedy nie jako jurorka, lecz jako uczestniczka. Poszło jej tak świetnie, że wygrała. W kolejnym sezonie zaproponowano jej dołączenie do jurorskiego grona i zasiadała w nim aż do teraz. Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski o tym, że Katarzyna Skrzynecka odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a telewizja Polsat szybko wydała oświadczenie w tej sprawie, zasmucając widzów i potwierdzając, że aktorka rzeczywiście żegna się z programem. Teraz ona sama zabrała głos w tej sprawie.

Dziękuję Telewizji Polsat za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany"... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej artystycznej podróży w charyzmatycznym Show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami. Nowej ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ - napisała Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz także: Jak Marcin Łopucki poznał Katarzynę Skrzynecką? Byli sąsiadami: "Zaczęło się od przypadku"

W drugiej części swojego wpisu Katarzyna Skrzynecka podziękowała dyrektor programowej Polsatu - Ninie Terentiew.

- Dziękuję bardzo serdecznie pani dyrektor programowej Polsat - Ninie Terentiew. DZIĘKUJĘ Nino za Zaufanie, Przyjaźń i Artystyczne Wsparcie w tym CUDNYM programie, który generuje taką moc pozytywnych wibracji. Wierzę, że spotkamy się wszyscy z radością w innych nowych projektach. Pozostanę zawsze Waszym serdecznym fanem - dodała była już jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Choć o powodach odejścia z programu Katarzyna Skrzynecka nie wspomina - podobnie jak nie ma o nich mowy w krótkim oświadczeniu Polsatu - to jednak to, co w swoim pożegnaniu napisała aktorka, pozwala sądzić, że było to rozstanie dość dla niej zaskakujące. Takie wnioski można wysnuć także z najnowszych doniesień "Super Expressu". Tabloid dotarł do informacji, z których wynika, że decyzja o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej była nagła.

Zobacz także

- Jak udało nam się dowiedzieć, Katarzyna Skrzynecka miała zostać zwolniona z programu. Wszystko wydarzyło się nagle. W środę, tuż po pogrzebie Emiliana Kamińskiego, na którym się stawiła, aktorka została zaproszona na spotkanie w siedzibie Polsatu. Okazało się, że odwiedziła telewizję, by usłyszeć, że musi rozstać się z programem - przekazało źródło "Super Expressu".

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka odpowiada na kąśliwe zaczepki internautki: "Nie tknęłam swojej twarzy skalpelem..."

Jak przekazuje "Super Express", chodzić miało o to, że Katarzyna Skrzynecka miała "przejeść się" widzom Polsatu. Ale, podobno, jest też drugie dno sprawy: to, że Edward Miszczak nie mógł przeboleć faktu, że aktorka, niegdyś gwiazda związana z TVN, odeszła do konkurencji.

Wygląda na to, że Miszczaka zabolało, że i ona po latach związała się z konkurencyjną stacją i może to właśnie dlatego Wiśniewski i Skrzynecka są pierwszymi zwolnionymi przez niego osobami - relacjonuje źródło tabloidu.

Reklama

Trudno nie brać tych słów na poważnie, skoro sama Katarzyna Skrzynecka w przytaczanym wpisie wypowiada się jak osoba bardzo zwolnieniem zaskoczona. Pewnie wkrótce pojawią się nowe szczegóły tej decyzji, jednak fani, mimo wszystko, muszą się ze swoja ulubioną jurorką pożegnać. Będziecie tęsknić?

POLSAT
mat. prasowe Polsat
Reklama
Reklama
Reklama