Katarzyna Olubińska wzięła ślub
East News

Wielka radość w rodzinie Kasi Olubińskiej! Dziennikarka, znana widzom przede wszystkim z "Dzień Dobry TVN", wyszła właśnie za mąż. Gwiazda TVN pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z tej pięknej uroczystości. Musimy przyznać, że jej suknia była zjawiskowa! Wiemy, kto zaprojektował ją dla Katarzyny Olubińskiej!

Katarzyna Olubińska wyszła za mąż

Kasia Olubińska jest nie tylko reporterką "Dzień Dobry TVN". Śliczna blondynka ma na swoim koncie również książkę pt. "Bóg w wielkim mieście". Ciekawe, czy Kasia zniknie teraz z telewizji ze względu na miesiąc miodowy, który właśnie się rozpoczął. Olubińska 22 czerwca stanęła bowiem na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym, o którym niewiele wiemy. Gwiazda TVN stara się bowiem zachowywać swoje życie prywatne tylko dla siebie.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy świętują 6. rocznicę ślubu. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie pary!

Musimy przyznać, że Katarzyna Olubińska w dniu swojego ślubu wyglądała obłędnie. Dziennikarka postawiła na dopasowaną kreację marki Laurelle. Kasia Olubińska dobrała do niej zwiewny welon oraz zjawiskowy bukiet z peonii. Dziennikarka postawiła też na bardzo delikatny makijaż i naturalną fryzurę. Jej mąż to prawdziwy szczęściarz!

Młodej parze życzymy dużo miłości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żona i Mąż💗🌿🕊Fot. @tolala_

Post udostępniony przez Katarzyna Olubinska (@kasiaolubinska)

Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

 

Więcej na temat śluby gwiazd