Katarzyna Olubińska wzięła ślub
East News

Katarzyna Olubińska, gwiazda "DDTVN", wzięła ślub! Suknia panny młodej była obłędna!

Katarzyna Olubińska wzięła ślub
East News

Wielka radość w rodzinie Kasi Olubińskiej! Dziennikarka, znana widzom przede wszystkim z "Dzień Dobry TVN", wyszła właśnie za mąż. Gwiazda TVN pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z tej pięknej uroczystości. Musimy przyznać, że jej suknia była zjawiskowa! Wiemy, kto zaprojektował ją dla Katarzyny Olubińskiej!

Szukasz biżuterii do kreacji, którą zakupiłaś na ślub przyjaciółki? Wejdź na tę stronę i już teraz wykorzystaj kod promocyjny Sinsay.

Katarzyna Olubińska wyszła za mąż

Kasia Olubińska jest nie tylko reporterką "Dzień Dobry TVN". Śliczna blondynka ma na swoim koncie również książkę pt. "Bóg w wielkim mieście". Ciekawe, czy Kasia zniknie teraz z telewizji ze względu na miesiąc miodowy, który właśnie się rozpoczął. Olubińska 22 czerwca stanęła bowiem na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym, o którym niewiele wiemy. Gwiazda TVN stara się bowiem zachowywać swoje życie prywatne tylko dla siebie.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy świętują 6. rocznicę ślubu. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie pary!

Musimy przyznać, że Katarzyna Olubińska w dniu swojego ślubu wyglądała obłędnie. Dziennikarka postawiła na dopasowaną kreację marki Laurelle. Kasia Olubińska dobrała do niej zwiewny welon oraz zjawiskowy bukiet z peonii. Dziennikarka postawiła też na bardzo delikatny makijaż i naturalną fryzurę. Jej mąż to prawdziwy szczęściarz!

Młodej parze życzymy dużo miłości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żona i Mąż💗🌿🕊Fot. @tolala_

Post udostępniony przez Katarzyna Olubinska (@kasiaolubinska)

Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

 

 

 

Więcej na temat śluby gwiazd
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29