Katarzyna Kępka w ciąży
To duże zaskoczenie!
1/6
Katarzyna Kępka w ciąży

Katarzyna Kępka jest w ciąży! Znana prezenterka i trenerka fitness spodziewa się dziecka! Kasia i jej partner, Szymon Gaś już  za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Gwiazda stacji muzycznej VIVA i Polsatu czuje się dobrze i nie może doczekać się porodu. Serdecznie gratulujemy!

 

Katarzyna Kępka jest w ciąży!

Katarzyna Kępka zdobyła popularność jako prezenterka muzycznej stacji VIVA Polska. Poprowadziła również program Got to Dance w Polsacie. W ostatnim czasie jest jednak znana jako propagatorka zdrowego stylu życia.

Kiedy Kasia Kępka zaczęła interesować się fitnessem, poznała znanego już w środowisku Szymona Gasia, trenera personalnego. Na początku Szymon był jej osobistym trenerem, następnie... partnerem! Zakochali się w sobie i postanowili założyć wspólny biznes. Oboje stworzyli Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center w Warszawie, które przyciąga tłumy. W tym czasie prezenterka przeszła ogromną metamorfozę. Dzięki treningom sporo schudła i zaczęła zachwycać sylwetką na salonach. Teraz Kasia przygotowuje się do roli mamy!

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz także: czym jest krwawienie implantacyjne

 

Zobacz także: Chodakowska i Lewandowska powinny się bać? Kępka ma już pierwszą okładkę

2/6
Katarzyna Kępka z chłopakiem. Prezenterka Vivy jest w ciąży

Katarzyna Kępka zostanie mamą, a Szymon Gaś ojcem!

3/6
Katarzyna Kępka z chłopakiem. Prezenterka Vivy jest w ciąży
4/6
Kasia Kępka w czarnej spódnicy
5/6
Katarzyna Kępka z chłopakiem. Prezenterka Vivy jest w ciąży
6/6
Katarzyna Kępka na MTV EMA Pre Party 2015
ONS
Więcej na temat gwiazdy w ciąży