Katarzyna Glinka jest w ciąży

Katarzyna Glinka potwierdza doniesienia o ciąży! Pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka

Katarzyna Glinka jest w ciąży

Ale niespodzianka! Katarzyna Glinka własnie potwierdziła, że jest w ciąży i pokazała zdjęcie naprawdę sporego już ciążowego brzuszka! Niedługo na świecie pojawi się drugie dziecko aktorki. Aktualnie jest mamą 7-letniego Filipka. Doniesienia o ciąży pojawiły się już jesienią ale przyszła mama nie komentowała tych informacji. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży?! Zaskakujące doniesienia! Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia

Katarzyna Glinka jest w ciąży 

Do grona szczęśliwych mam oczekujących dziecka w 2020 roku dołączyła Katarzyna Glinka. Aktorka pochwaliła się radosnymi nowinami na swoim Facebooku: 

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia...nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da😉 Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie 🙏 najbliższy czas będzie dla mnie szczególny🤰🏻a 2020 na pewno wyjątkowy !!!!

Katarzyna Glinka dba o swoją prywatność i nie publikuje w sieci zbyt wielu zdjęć. Tym razem zrobiła wyjątek, chcąc podzielić się szczęśliwą nowiną osobiście. W dodatku dodała, że autorem fotografii, na której po raz pierwszy oficjalnie eksponuje swój ciążowy brzuszek jest jej synek Filip:

Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich😀😀😀 Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):)

Katarzyna Glinka i jej aktualny partner Jarosław Bieniecki zaręczyli się w lutym ubiegłego roku. Niedługo urodzi się ich pierwsze wspólne dziecko. Obydwoje mają również po jednym dziecku z poprzednich związków.  Gratulujemy przyszłym rodzicom! 

Zobacz także: One urodzą w 2020 roku! Zobacz, które gwiazdy już niedługo zostaną matkami

Katarzyna Glinka jest w ciąży. Jej drugie dziecko przyjdzie na świat już lada moment! 

Katarzyna Glinka jest w ciąży
Facebook

Aktorka dołączyła do grona mam, które powitają dziecko w 2020 roku, gratulujemy! 

Kasia Glinka w białej marynarce
EastNews

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13