Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla Katarzyny Dowbor, chociaż ta nie zamierzała siedzieć z założonymi rękami i użalać się nad swoim losem. Po tym, jak została zwolniona z programu "Nasz nowy dom" szybko zaczęły do niej spływać nowe propozycje pracy, a jedną z nich migiem przyjęła. Właśnie pochwaliła się zakulisowymi smaczkami.

Reklama

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcia z planu nowego show

W maju tego roku dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Dowbor niespodziewanie została zwolniona z Polsatu. Prezenterka spędziła pod skrzydłami stacji wiele lat, a widzowie nie mogli pogodzić się z faktem, że już nie zobaczymy jej w programie "Nasz nowy dom". Sama zainteresowana nie ukrywała, że zwolnienie również dla niej było sporym zaskoczeniem i początkowo niełatwo było jej się z tym pogodzić.

Instagram@katarzyna_dowbor_official

Zobacz także: Katarzyna Dowbor opowiedziała o swoich fanach. "Chciałabym wszystkim nieba przychylić i zaprosić do siebie"

Minęło raptem kilka tygodni, a zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o tym, że Katarzyna Dowbor wraca do telewizji! Pogłoski prędko potwierdziła ona sama, zdradzając, że niebawem poprowadzi zupełnie nowy program.

Kochani, bardzo troszczycie się o mnie i często pytacie, co teraz będę robić… Mam dla Was znakomitą wiadomość. Wreszcie mogę Wam powiedzieć, że dołączam do zespołu CANAL+ Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji! - przekazała jakiś czas temu.

Instagram@katarzyna_dowbor_official

Zobacz także: Już wiadomo, jak Joanna Koroniewska dogaduje się z teściową. Jest nagranie

Zobacz także

Szybko przekonaliśmy się, że show również będzie o tematyce remontowej. Teraz Katarzyna Dowbor podzieliła się pierwszymi kadrami zza kulis i zdradziła więcej szczegółów o formacie!

Kochani, specjalnie dla Was! Oto kilka zdjęć z planu mojego nowego programu, w którym pokażę Wam metamorfozę własnego domu i podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi nie tylko odnowy, ale także aranżacji wnętrz i pielęgnacji ogrodu. Ciężko pracujemy z ekipą - napisała.

Reklama

Przeglądając zdjęcia jedna rzecz od razu rzuca się w oczy - szeroki uśmiech, który nie znika z twarzy prezenterki. Już na wstępie widać, że Katarzyna Dowbor jest w swoim żywiole i szczerze tęskniła za pracą na planie. Póki co nie wiadomo, kiedy dokładnie program będzie miał swoją premierę. Reakcja fanów nie pozostawia jednak wątpliwości, że czekają na niego z ogromnym zniecierpliwieniem.

Instagram@katarzyna_dowbor_official
Reklama
Reklama
Reklama