Katarzyna Dowbor ma za sobą niełatwy czas, chociaż dziś stara się już o tym nie myśleć i skupiać się wyłącznie na swojej nowej pracy. Mimo to ostatnio zrobiła wyjątek i udzieliła wywiadu, w którym ponownie wspomniała o latach spędzonych na planie "Nasz nowy dom". Jedno z wyznań może zaskoczyć jej fanów.

Reklama

Katarzyna Dowbor ujawniła, co robiła w czasie nagrań do "Nasz nowy dom"

Po niełatwych tygodniach w życiu Katarzyny Dowbor w końcu nadszedł czas na rozpoczęcie nowego rozdziału. Nagłe zwolnienie jej z Polsatu, a tym samym z programu "Nasz nowy dom" niezmiennie jednak budzi dość spore emocje w opinii publicznej.

Instagram@katarzyna_dowbor_official

Zobacz także: Katarzyna Dowbor opowiedziała o swoich fanach. "Chciałabym wszystkim nieba przychylić i zaprosić do siebie"

Chociaż ostatnio informowaliśmy, że Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciami z planu nowego programu, wielu jej fanów nadal docieka, jak ta czuje się po nagłym zwolnieniu. Co prawda nie tak dawno dziennikarka zadeklarowała, że nie chce już wracać do tematu, ale przy okazji wywiadu dla Radia Złote Przeboje zrobiła wyjątek.

Katarzyna Dowbor podkreśliła po raz kolejny, że program "Nasz nowy dom" był ważną częścią jej życia i wiele poświęciła, by nieść pomoc polskim rodzinom.

Zobacz także

Ja to robiłam naprawdę z serducha. Poświęciłam temu programowi dziesięć lat. Nie miałam urlopów, wyjazdów - wszystko odkładałam i ze wszystkiego rezygnowałam dla tego programu, a właściwie dla tych ludzi - wyznała.

Instagram@katarzyna_dowbor_official

Zobacz także: Już wiadomo, jak Joanna Koroniewska dogaduje się z teściową. Jest nagranie

Okazało się, że wsparcie potrzebujących rodzin było dla niej na tyle ważne, że nawet zmuszała własne dziecko do dzielenia się osobistymi rzeczami.

Strasznie się przejmowałam. Zmuszałam moje dziecko, żeby swoje kredki oddawała czy też książki, które tam ma. Przebierałam to i zanosiłam dzieciakom

Reklama

W tym miejscu warto wspomnieć, że fani już niebawem znów zobaczą Katarzynę Dowbor na ekranie, ale tym razem w zupełnie nowym formacie, choć wciąż o tematyce remontowej. W chwili obecnej trwają nagrania do show.

Instagram@katarzyna_dowbor_official
Instagram@katarzyna_dowbor_official
Reklama
Reklama
Reklama