Kasia Cichopek w czarnej sukni z mężem na TeleKamerach
AKPA
Newsy

Katarzyna Cichopek z mężem na TeleKamerach 2020! Jako prowadząca wypadła znakomicie

Katarzyna Cichopek była współprowadzącą gali Telekamer 2020. Piękna aktorka zachwyciła wszystkich!

Katarzyna Cichopek podczas gali TeleKamer 2020 zachwyciła nie tylko swoim wyglądem i wspaniałą kreacją, ale także świetnie spisała się w roli prowadzącej. Na uroczystości oczywiście nie mogło zabraknąć jej męża, Marcina Hakiela. Zobaczcie jak wyglądała piękna aktorka podczas ceremonii wręczenia statuetek TeleTygodnia! 

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na gali TeleKamer 2020! Tomasz Wolny znów pokazał żonę!

Jaki rozmiar buta mają gwiazdy? Katarzyna Cichopek ma 34! A Joanna Koroniewska? Nie zgadniecie

Katarzyna Cichopek zachwyciła wszystkich na gali Telekamer 2020

Gala Telekamer 2020 zgromadziła całą plejadę gwiazd! Wśród gości pojawiło się wielu znamienitych, polskich artystów i prezenterów między innymi Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Rafał Brzozowski z partnerką czy Tomasz Wolny z żoną. W tym roku ceremonia wręczenia Telekamer odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie, a transmisja z uroczystości po kilku latach przerwy wróciła do telewizji. Prowadzącymi całe wydarzenie zostali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Trzeba przyznać, że ten duet świetnie poradził sobie w tej roli, a w szczególności na wielkie brawa zasługuje piękna aktorka. 

Katarzyna Cichopek wspaniale zaprezentowała się jako prowadząca galę Telekamer. Aktorka nie zaliczyła żadnej wpadki i profesjonalnie poprowadziła całą uroczystość. Ponadto gwiazda wyglądała po prostu wytwornie. Jej długa, elegancka, czarna kreacja olśniła wszystkich! Podczas tego wyjątkowego wieczoru nie zabrakło oczywiście życiowego partnera artystki, Marcina Hakiela. Para nie szczędziła sobie czułości. 

Telekamery 2020 - dokładne wyniki

TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski

TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna

TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny

TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+

TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz"

TeleKamery 2020 - KOMENTATOR SPORTOWY: Jerzy Mielewski

TeleKamery 2020 - JUROR ROKU: Baron i Tomson

TeleKamery 2020 - PROGRAM ROZRYWKOWY: "The Voice Kids"

TeleKamery 2020 - PRODUKCJA ROKU: film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego

TeleKamery 2020 - SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY: "Lombard. Życie pod zastaw"

TeleKamery 2020 - NAGRODA MAGAZYN NETFILM: "Czarnobyl"

TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA TV PULS: Henryk Gołębiewski

TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - CZŁOWIEK ROKU: Robert Lewandowski

TeleKamery 2020 - SERIAL: "Zawsze warto"

TeleKamery 2020 - AKTOR: Mikołaj Roznerski

TeleKamery 2020 - AKTORKA: Kinga Preis

A wy, oglądaliście galę Telekamer 2020? Jak Wam się podobała Katarzyna Cichopek w roli prowadzącej? 

East News

Na gali pojawił się również mąż aktorki, Marcin Hakiel. Piękna para nie szczędziła sobie czułości! 

East News

Katarzyna Cichopek poprowadziła ceremonię wręczenia Telekamer razem z Maciejem Kurzajewskim

AKPA/Baranowski

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o Czar par
Newsy
Tak naprawdę zaczął się związek Marcina Hakiela z Kasią Cichopek! "My przeciwko całemu światu"!
Tak naprawdę zaczął się związek Marcina Hakiela z Kasią Cichopek! "My przeciwko całemu światu"!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku w " Tańcu z gwiazdami" . Wtedy tancerz spodziewał się zobaczyć wielką gwiazdę, a jak zdradził Party.pl przyszła skromna dziewczyna. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co pomyślał kiedy zobaczył ją po raz pierwszy?  W programie szybko okazało się, że są parą, w co wielu wątpiło. W mediach pojawiły się plotki, że ich związek został wykreowany jedynie na potrzeby tanecznego show. Te domysły nie cichły nawet, kiedy para wgrała "Taniec z gwiazdami". Potem okazało się, że Marcin Hakiel zrezygnował z udziału w kolejnej edycji. To wtedy stało się jasne, że to coś poważnego!  Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela 20 września 2008 para wzięła ślub. W 2009 roku przyszedł na świat ich syn Adam, a w 2013 córka Helenka. Od początku ich związku wielokrotnie pojawiały się plotki o kryzysie, ale para zawsze je dementowała. Są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu i teraz zaczną pracować razem w programie "Czar par". Planujecie oglądać?     Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na początku znajomości Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"  

AKPA/Baranowski
Newsy
"TeleKamery" po latach wróciły do telewizji! Znamy oglądalność gali! Sukces czy porażka?
"TeleKamery" po latach wróciły do telewizji! Znamy oglądalność gali! Sukces czy porażka?

W poniedziałek, 3 lutego, odbyła się wielka gala TeleKakmer 2020, którą transmitowała telewizja Puls. Rozdanie prestiżowych nagród TeleTygodnia wzbudza wielkie zainteresowanie w świecie mediów, lecz przez lata nie można było jej zobaczyć w żadnej z telewizji. Czy transmisja w Pulsie okazała się sukcesem? Zobaczcie wyniki! Jaka była oglądalność TeleKamer 2020? Jak podają wirtualnemedia.pl średnia oglądalność gali TeleKamer wyniosła 1,01 mln widzów, co dało stacji trzecie miejsce w paśmie 4+ (grupa wiekowa) i czwarte w 16-49. Według portalu, moment najwyższej widowni przypadł na godz. 22.26 - wówczas imprezę śledziło 1,41 mln widzów. TeleKamery 2020 poprowadzili Maciej Kurzajewski i zjawiskowa Katarzyna Cichopek. Wśród gwiazd na gali brylowały m.in. Doda, Julia Wieniawa, Kasia Glinka czy Marta Żmuda Trzebiatowska. Kto otrzymał statuetkę? TeleKamery 2020 - dokładne wyniki Oto laureaci TeleKamer 2020: TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+ TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz" TeleKamery 2020 - KOMENTATOR SPORTOWY: Jerzy Mielewski TeleKamery 2020 - JUROR ROKU: Baron i Tomson TeleKamery 2020 - PROGRAM ROZRYWKOWY: "The Voice Kids" TeleKamery 2020 - PRODUKCJA ROKU: film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego TeleKamery 2020 - SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY: "Lombard. Życie pod zastaw" TeleKamery 2020 - NAGRODA MAGAZYN NETFILM: "Czarnobyl" TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA TV PULS: Henryk Gołębiewski TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - CZŁOWIEK ROKU: Robert Lewandowski TeleKamery 2020 - SERIAL: "Zawsze warto"...

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News
Newsy
Robert Lewandowski też otrzymał... TeleKamerę! W jakiej kategorii? 
Robert Lewandowski został laureatem Telekamery 2020! Statuetkę odebrała za niego bliska osoba.

Na gali Telekamer 2020 nie brakowało wielkich emocji! W tym roku wyjątkowa nagroda telewizyjna powędrowała między innymi do... Roberta Lewandowskiego! W imieniu sportowca statuetkę odebrała jego mama. W jakiej kategorii piłkarz otrzymał TeleKamerę?  Zobacz także:  Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska zachwycają na TeleKamerach 2020! Robert Lewandowski otrzymał TeleKamerę 2020! Gala TeleKamer 2020 odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie i po raz pierwszy od kilku lat była transmitowana w telewizji Puls. Uroczystość zgromadziła całą plejadę gwiazd na której pojawili się między innymi Barbara Kurdej - Szatan , Julia Wieniawa , Mikołaj Roznerski czy Artur Żmijewski. Statuetki otrzymali między innymi Paulina Sykut - Jeżyna, Tomasz Wolny i Rafał Brzozowski. W tym roku została przyznana także wyjątkowa nagroda, w kategorii człowiek roku. Statuetki nie otrzymał jednak żaden aktor, czy wokalista, a sportowiec Robert Lewandowski!  Najlepszy polski napastnik nie mógł jednak osobiście pojawić się na gali, a statuetkę odebrała za niego niezwykle wzruszona mama, Iwona Lewandowska. Sportowiec otrzymał nagrodę za swoje wybitne osiągnięcia. Na uroczystej gali zostało również wyemitowane nagranie, w którym mąż Anny Lewandowskiej podziękował kapitule, swojej mamie i wszystkim zgromadzonym za przyznaną nagrodę. Na koniec Robert Lewandowski zachęcił także wszystkich widzów gali Telekamer do podjęcia aktywności fizycznej! TeleKamery 2020 - dokładne wyniki Oto pozostali laureaci TeleKamer 2020: TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+ TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz"...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner