Katarzyny Cichopek nie ukrywa, że doskonale odnalazła się w roli jurorki w programie "You Can Dance - Nowa Generacja". Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nieustannie zaskakuje kolejnymi stylizacjami, a niektóre z nich podbijają serca fanek aktorki. Ta szafirowa kreacja dosłownie skradła serca internautek, które dopytują o jej markę. My już ją znamy!

Reklama

Półfinałowa kreacja Katarzyny Cichopek zachwyciła internautów. Znamy markę i cenę!

Katarzyny Cichopek jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd, a jej grafik pęka w szwach. Aktorka na co dzień gra w serialu "M jak miłość", prowadzi "Pytanie na śniadanie" oraz nowy program wnętrzarski "Operacja aranżacja", a także zasiada na fotelu jurora "You Can Dance - Nowa Generacja". W najbliższą sobotę widzowie zobaczą półfinałowy odcinek, a Katarzyna Cichopek już pochwaliła się kadrami z planu i zaskoczyła swoją stylizacją, która zachwyciła internautki. Szafirowa sukienka to propozycja marki Pinko i kosztuje niemal 2 tys. zł!

Pani Juror w gotowości ???? @youcandancetvp Start 20:50 Wielki bajkowy półfinał. - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek jak Salma Hayek! Na nowym zdjęciu wygląda jak siostra pięknej aktorki

Zobacz także

Fanki Katarzyny Cichopek są wprost oczarowane niebieską kreacją aktorki z bufiastymi rękawami w roli głównej, które prezentują się niezwykle efektownie. Wśród komentarzy pojawiło się też mnóstwo zapytań o markę kreacji.

Cudowna kreacja

Rewelacyjna stylizacja!????????

Šliczna sukienka Kasia ❤️

Super sukienka - kogo projekt ?

Instagram / katarzynacichopek

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stanowczo zareagowali na zarzuty Pauliny Smaszcz. Spotkają się w sądzie?

Okazuje się, że to kreacja marki Pinko za 1 819 zł. Ten model sukienki jest dostępny w dwóch mocnych kolorach: niebieskim i różowym. Trzeba przyznać, że sukienka prezentuje się naprawdę spektakularnie. Idealny wybór na półfinał!

Instagram / katarzynacichopek

Instagram / katarzynacichopek

Mat. promocyjne

Instagram / katarzynacichopek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama