Katarzyna cichopek i Marcin Hakiel
EOS

Katarzyna Cichopek szaleje na górce. Zobaczcie urocze zdjęcia z jej zimowych zabaw z mężem i dziećmi

Katarzyna cichopek i Marcin Hakiel
EOS

Katarzyna Cichopek razem z mężem i dziećmi postanowili skorzystać z zimowej aury. Ubrali się w narciarskie stroje, zabrali dzieci i wyruszyli na sanki. Ich obecność na górce w parku nie umknęła uwadze paparazzi, którzy udokumentowali urocze, rodzinne popołudnie Hakielów.

Przygotuj się na białą zimę. Zobacz w Decathlon promocje na sanki, narty i ciepłą odzież.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel korzystają z zimy

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zabrali dwójkę swoich dzieci na górkę, by wspólnie cieszyć się zimą. Wszyscy przestrzegali zasad sanitarnych i nosili maseczki, ale i tak było widać, że świetnie się bawią. Kasia zjeżdżała na sankach razem z mężem, popychana przez swoje dzieci. Zabawie nie było końca. 

Aktorka uwielbia zimę i nie raz powtarzała, że ceni sobie korzystanie z jej dobrodziejstw. Cichopek jest także fanką mody zimowej, a jej coraz to nowsze zimowe stylizacje cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Wielkie emocje wzbudzają nie tylko okrycia wierzchnie czy dodatki, w postaci czapek, lub szalików, ale przede wszystkim buty gwiazdy TVP. Śniegowce, jakie posiada w swojej kolekcji  Kasia są absolutnie zachwycające. Aktorka pokazała już kilka modeli w różnych kolorach, budząc zawsze takie samo zainteresowanie fanek. 

Tym razem na zimowe popołudnie na sankach, gwiazda wybrała, zdecydowanie cieplejsze odzienie narciarskie. Jak Wam się podoba?

Zobacz także: "Pytanie na śniadanie", "M jak miłość", spektakle i dzieci w szkołach - jak to wszystko połączy Kasia Cichopek? Ma plan! 

Katarzyna Cichopek z dziećmi i mężem cieszyli się zimą

Katarzyna cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi na sankach

Gwieździe niestraszne były upadki.

Katarzyna cichopek i Marcin Hakiel
EOS

Rodzina Hakielów korzystała z uroków zimy.

Kasia Cichopek z synem na sankach

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43