Kasia Cichopek  - nowa rola
Newsy

"Pytanie na śniadanie", "M jak miłość", spektakle i dzieci w szkołach - jak to wszystko połączy Kasia Cichopek? Ma plan! 

Kasia Cichopek w Pytaniu na śniadanie! Jak połączy pracę z rodziną?

To już pewne! Do grona nowych prowadzących „Pytanie na śniadanie” dołącza Katarzyna Cichopek-Hakiel (37)! Aktorka będzie prowadzić program w duecie z Maciejem Kurzajewskim – para zastąpi Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy’ego. Przed nowymi gospodarzami stoi nie lada wyzwanie: zaskarbić sobie sympatię widzów i utrzymać wysoką oglądalność (program śledzi średnio 485 tys. widzów!). Jak sobie z tym poradzą?

– Jestem niesamowicie podekscytowana, choć, nie ukrywam, trochę się stresuję. Cieszę się, że będę prowadzić program u boku Maćka Kurzajewskiego, który jest niesamowicie profesjonalny, kulturalny i serdeczny – mówi „Fleszowi” Cichopek- -Hakiel.

Jej kalendarz zawodowy jest wypełniony po brzegi do końca roku, a kariera znów nabrała rozpędu – jak 15 lat temu, gdy wygrała „Taniec z gwiazdami”. Jak Katarzyna pogodzi nowe obowiązki w Telewizji Polskiej z pracą na planie „M jak miłość”, spektaklami i rodziną?

Nie wiesz jak połączyć pracę i obowiązki w domu? Auchan Direct kod rabatowy możesz wykorzystać na zakup gotowych obiadów dla bliskich.

W związku z pracą Kasi Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" jej mąż, Marcin Hakiel ma poważny problem! Będziecie zaskoczeni

KTO, JAK NIE ONA?

Telefon z redakcji TVP Cichopek-Hakiel odebrała kilka tygodni temu, była wtedy na rodzinnych wakacjach nad polskim morzem. Akurat popijała popołudniową herbatę na pikniku z dziećmi, 11-letnim Adasiem i 6,5-letnią Helenką, i przyjaciółmi.

– Najpierw myślałam, że to żart. Jak odłożyłam słuchawkę, byłam jeszcze przez kilka minut w sporym szoku. Kiedy powiedziałam mężowi o tej propozycji, okazało się, że… on o niej już wiedział! Nic mi nie mówił, żeby nie zapeszać – opowiada „Fleszowi” aktorka. – Kiedy zapytałam go, czy myśli, że na pewno sobie poradzę, tylko pokiwał głową. Westchnął i odparł: „Kaśka, ciebie się nie da przegadać! Kto, jak nie ty!” – dodaje ze śmiechem.

Czy to właśnie ta cecha zdecydowała, że to Katarzyna Cichopek-Hakiel została nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie”?

– I Katarzyna, i Maciej są gwiazdami TVP, w dodatku bardzo lubianymi i cenionymi przez widzów. Oboje mają doświadczenie, klasę, poczucie humoru, więc ich wybór jest jak najbardziej uzasadniony – usłyszeliśmy w TVP.

Jak aktorka podchodzi do nowych obowiązków?

– Oboje z Maćkiem postawimy na spontaniczność, bo o to chodzi w programach śniadaniowych. Ważne jest, by merytorycznie przeprowadzić rozmowę, ale równie ważny jest domowy luz – mówią zgodnie.

Swój pierwszy poranek na antenie Katarzyna i Maciej poprowadzili na początku września. Co do tego, że się razem sprawdzą, nie mają wątpliwości. Mieli już okazję wcześniej współpracować – wspólnie prowadzili galę wręczania Telekamer i spotykali się na planie programu „Czar par”.

– Na pewno będziemy musieli się dotrzeć. Mam tylko nadzieję, że przy okazji tematów sportowych Maciek nie będzie mnie testował pytaniami typu „co to jest spalony?” – śmieje się Katarzyna.

Z nowym wyzwaniem wiążą się jednak też pewne obawy.

– Stres będzie zawsze. Chciałabym, żeby wszystko dobrze wypadło, żeby widzowie polubili nas jako parę prowadzących. Nic, co ludzkie, nie jest nam obce, dlatego wierzę, że poradzimy sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami – mówi nowa prowadząca. – Jest jedna rzecz, która maksymalnie mnie stresuje: żebym tylko nie przekręciła nazwiska żadnego gościa! Niektóre naprawdę dziwnie się odmieniają. A teraz, skoro powiedziałam to na głos, muszę naprawdę uważać, żeby ten koszmar się nie ziścił – śmieje się Cichopek-Hakiel.

Nie ukrywa, że od zawsze ma syndrom wzorowej uczennicy i lubi być perfekcyjnie przygotowana.

Katarzyna Cichopek w długiej jasnej sukni, Maciej Kurzajewski w ciemnym garniturze
Instagram

DOMOWA REWOLUCJA

Już raz, podczas epidemii koronawirusa, rodzinne życie Hakielów stanęło na głowie. Katarzyna i Marcin musieli je przeorganizować tak, by połączyć zdalną naukę dzieci z innymi obowiązkami. Czy teraz będzie podobnie? Prowadzący „Pytanie na śniadanie” witają się z widzami o godzinie 7.30, a to oznacza pobudki bladym świtem.

– Będę wstawać o piątej rano. Jedyne, co mnie pociesza, to fakt, że mieszkamy nieopodal gmachu telewizji. Program kończy się o 11.30, więc moja rodzina też na pewno się ucieszy, że będę więcej w domu – mówi Cichopek-Hakiel.

Aktorka zawsze powtarza, że mistrzem logistyki w ich domu jest jej mąż Marcin i zawsze może liczyć na jego wsparcie. Kiedy ona będzie w pracy, to mąż przejmie część obowiązków domowych.

– Całe szczęście mamy dość duże, cudowne i zorganizowane dzieci. Same się myją, ubierają, jedzą. Pozostaje tylko kwestia odwożenia do szkoły. Zawsze to Marcin zawozi Helenkę i Adasia po drodze do biura – zdradza gwiazda.

Nawet prowadzenie wydań weekendowych jej nie martwi. Powód?

– Będę wracać do domu około południa, więc reszta dnia będzie nasza. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi i nigdy z tego przywileju nie zrezygnuję – zapewnia.

Kasia Cichopek
Instagram

TO, CO WAŻNE

Jednak nowe obowiązki to nie wszystko. Powrót do szkoły oznacza także start zajęć dodatkowych Adama i Helenki. A Katarzyna wciąż kręci zdjęcia do „M jak miłość”, ma też zaplanowane spektakle w całej Polsce. Jak będą wyglądały jej najbliższe tygodnie?

– Na wariata, jak całe moje życie – przyznaje rozbrajająco. – A tak szczerze, to im mam więcej zajęć, tym lepiej się organizuję – mówi.

Gwiazda nie ukrywa, że cieszą ją nowe wyzwania i propozycje, ale zachłyśnięcie sławą jej nie grozi.

– Jestem starsza doświadczeniem, wiekiem również. Nie chcę tak wszystkiego przeżywać, przejmować się, czy jestem, czy nie jestem na samym szczycie. Jestem zadaniowa i swoją pracę wykonuję najlepiej, jak potrafię – zdradza „Fleszowi”.

I podkreśla, że jej ostoją jest dom: mąż, dzieci, rodzina. Z nimi najlepiej wypoczywa i się regeneruje.

– Sława jest tylko na chwilę, rodzina jest na zawsze. Jestem ostrożna w zachwytach i mam dystans do całej machiny show-biznesu. Wiem, co się w życiu liczy, i tego się trzymam – dodaje aktorka.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Helenka

 

Kasia Cichopek z mężem, Marcinem Hakielem na prezentacji jesiennej ramówki TVP
East News
Newsy
W związku z pracą Kasi Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" jej mąż, Marcin Hakiel ma poważny problem! Będziecie zaskoczeni
W związku z pracą Kasi Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" jej mąż, Marcin Hakiel ma poważny problem! Będziecie zaskoczeni

Kasia Cichopek  ma za sobą debiut jako prowadząca popularnego programu porannego TVP "Pytanie na Śniadanie". Zaniem w piątek pierszy raz pokazała się w tej roli, gwiazda „ M jak miłość ” opowiedziała nam jak to się stało, że została prezenterką. Przy okazji  prezentacji jesiennej ramówki TVP  o nową rolę zapytaliśmy również jej męża, znanego tancerza Marcina Hakiela. Naszej dziennikarce wyznał, co będzie największym problemem w związku z nową pracą żony. Największy problem rano to... warkocze do zrobienia - mówi. O co chodzi? Sprawdźcie w naszym wideo. Zobacz także:   Jak Kasia Cichopek zareagowała na propozycję poprowadzenia „Pytania na Śniadanie”? „Do końca nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę Kasia Cichopek i Marcin Kurzajewski na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Od piątku są parą prowadzących "Pytanie na Śniadanie".

Kasia Cichopek na prezentacji jesiennej ramówki TVP
East News
Newsy
Jak Kasia Cichopek zareagowała na propozycję poprowadzenia „Pytania na Śniadanie”? „Do końca nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę"
Jak Kasia Cichopek zareagowała na propozycję poprowadzenia „Pytania na Śniadanie”? „Do końca nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę"

Katarzyna Cichopek  to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd serialowych. Wszystko za sprawą „ M jak miłość ”, gdzie od lat gra Kingę Zduńską. Teraz będziemy oglądać ją w nowej roli - aktorka w parze z Maciejem Kurzajewskim poprowadzi „Pytanie na śniadanie”. Kiedy dostała propozycję? Jak to wyglądało? I jak na nią zareagowała? Zapytaliśmy ją o to przy okazji prezentacji jesiennej ramówki TVP . Zobaczcie, co nam odpowiedziała. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek zrezygnuje z roli w "M jak miłość"? Aktorka została prowadzącą "Pytanie na śniadanie"! Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na prezentacji jesiennej ramówki TVP

Katarzyna Cichopek w jasnej koszulce
Instagram
Newsy
Katarzyna Cichopek z "M jak miłość" opowiada o kulisach stresującej współpracy z Anną Muchą! Czy odejdzie z serialu?
Katarzyna Cichopek-Hakiel zdradza kulisy serialu "M jak miłość" i... stresującej współpracy z Anną Muchą!

„M jak miłość” w tym roku świętuje 20. rodziny! Z tej okazji  Katarzyna Cichopek-Hakiel opowiedziała "Party", jak zaczęła się jej przygoda z serialem, jak wyglądały początki jej współpracy z Anną Muchą i... czy po 2-latach zamierza zrezygnować z gry i spróbować swoich sił gdzie indziej! Jak wyglądała jej aktorska droga, którą sama określa jako "najwiekszą przygodę swojego życia"? Do serialu "M jak miłość" Katarzyna Cichopek-Hakiel trafiła w 2000 roku – miała wówczas 17 lat! Kiedy przyszła na casting do roli Kingi Zduńskiej, była w klasie maturalnej. Praca nie kolidowała jej z nauką, bo na początku nastolatka miała zaledwie kilka dni zdjęciowych w miesiącu. Traktowałam to jak wielką przygodę, zwłaszcza, że początkowo miałam zagrać tylko małą rólkę koleżanki Piotra Zduńskiego. Potem dochodziły kolejne sceny i… jeszcze kolejne. Mimo to za każdym razem, gdy kończylismy nagrania, żegnałam się z planem, bo nie miałam pewności, że na niego wrócę – wspomina początki swojej gry Katarzyna Cichopek-Hakiel. Co ciekawe, Cichopek-Hakiel wcale nie wierzyła, że to właśnie ona dostanie rolę Kingi Zduńskiej. Powód? Miała wcześniej nieprzyjemne doświadczenia z branżą filmową. Poza tym wiedziała, że nie jest w pożądanym przez reżyserów „schemacie urodowym”. Dlaczego? Miałam 10 kilogramów więcej, za to wzrostu za mało, burzę kręconych włosów i byłam chodzącą kuleczką, a w telewizji występowały głównie wysokie, smukłe dziewczyny z długimi nogami. Okazało się, że jest za późno, by się wycofać, więc postanowiłam zacisnąć zęby, pójść i zagrać najlepiej, jak potrafię. Na castingu roiło się od dziewczyn, które wyglądały jak z agencji modelek. Weszłam do sali, zagrałam...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner