Kasia Cichopek o rozwodzie z Marcinem Hakielem
Newsy

Katarzyna Cichopek komentuje decyzję o rozwodzie z Marcinem Hakielem!

Katarzynę Cichopek i Marcin Hakiel czekają na rozwód. Dlaczego rozstali siępo 17 latach? To pierwszy komentarz gwiazdy "M jak miłość" po oświadczeniu!

Do tej pory trudno uwierzyć, że związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela należy już do przeszłości. Powód? Przez kilkanaście lat uchodzili za jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show–biznesie. Choć Hakielowie nie ukrywali, że ich związek nie jest idealny, ostatnio sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. W styczniu byli z dziećmi na urlopie na Seszelach, w lutym w Alpach. Na zdjęciach z urlopu byli roześmiani, zrelaksowani... Czy tak wygląda para w kryzysie? A jednak. Na początku marca para wydała na Instagramie oświadczenie. Napisali w nim, że po 17 latach związku podjęli decyzję o rozstaniu, prosząc przy okazji, by, ze względu na dzieci, uszanować ich prywatność w tym trudnym dla ich rodziny czasie. Do Kasi i do Marcina wciąż jednak napływają pytania, dotyczące ich rozstania. W rozmowie z "Party" Cichopek odniosła się do jednego z nich! Co powiedziała?

Zapytaliśmy Katarzynę Cichopek o nową partnerkę Marcina Hakiela. Zobaczcie, co odpowiedziała!

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z Marcinem Hakielem

Choć od ogłoszenia decyzji o rozstaniu minął już prawie miesiąc, do tej pory Hakielowie – zgodnie z obietnicą – nie komentowali tego, co wydarzyło się w ich życiu. Fani pary jednak nie dają za wygraną. Wciąż dopytują ich o przyczyny rozpadu małżeństwa, proszą też, by dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak ustaliło "Party", Katarzyna i Marcin od kilku tygodni nie mieszkają już razem, choć nie wiadomo ani które z nich zostało w mieszkaniu na warszawskiej Sadybie, ani przy kim są dzieci: 13-letni Adam i 9-letnia Helenka. Ostatnio Hakiel wrzucił zdjęcie, na którym razem z córką dekorował taras na wiosnę. Ci, którzy obserwują Kasię na Instagramie, sądzą po zdjęciach wnętrz, że to Cichopek wyprowadziła się z domu. Jaka jest prawda? Czy Hakielowie myślą o rozwodzie? A może pozew jest już w sądzie? "Party" zapytało o to samą zainteresowaną! 

– Nie komentuję naszego rozstania. Wszystko, co miałam do powiedzenia, znajduje się w oświadczeniu – mówi „Party” Katarzyna.

I wygląda na to, że zamierza być w swoim postanowieniu konsekwentna. O planach na najbliższe tygodnie nie chce jeszcze rozmawiać. Jej mąż okazał się bardziej wylewny. Hakiel przyznał, że chodzi do terapeuty i po raz pierwszy zorganizował dla obserwatorów swojego konta na Instagramie Q&A. Wśród nadesłanych pytań padło także osobiste. Fani zapytali wprost czy zdradził Katarzynę Cichopek?

 „Czy pan zdradził?”. „Nie”, odpowiedział Marcin.

Co ciekawe, nikt z osób pracujących z Katarzyną Cichopek nie domyślał się, że w jej życiu prywatnym dzieje się coś niepokojącego. Aktorka słynie ze swojego profesjonalizmu i tym razem też zachowała zimna krew, wykonując obowiązki prowadzącej "Pytanie na śniadanie" bez żadnego zarzutu.

– Dla nas wszystkich to też był szok. Ostatnio Kasia była jak zawsze świetnie przygotowana i uśmiechnięta. Podczas jednego z wydań narzekała tylko na gorsze samopoczucie – mówi „Party” osoba z TVP.

Gwiazda także po wydaniu oświadczenia zachowywała się jak zwykle. Wprawdzie na kilka dni zniknęła z social mediów, ale odbierała wszystkie wiadomości od fanów, którzy przesyłali jej życzenia siły i zapewniali o swoim wsparciu.

Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą walczyć w sądzie?

Jak donosi "Party", podobno Hakielowie myślą o rozwodzie za porozumieniem stron. O opiekę nad dziećmi też nie zamierzają walczyć – wierzą, że uda im się w tej kwestii wypracować kompromis. To, że oboje mają swoje stabilne kariery, na pewno pomaga w tej sytuacji. Jak teraz wyglądają ich wzajemne relacje? Do niedawna podkreślali, że są przede wszystkim przyjaciółmi.

„To jest taki solidny fundament naszego związku. (...) Te trudniejsze sprawy staramy się omówić, porozmawiać, przepracować”, mówili.

Miejmy nadzieję, że ta sztuka uda im się i tym razem.

Zobacz także: Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z niepokojącym opisem: "Trochę wygnieciony przez życie". Fani się martwią.

Więcej o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeczytasz w nowym "Party".

Antoni Królikowski i Joanna Opozda okładka Party

Po rozstaniu Hakielowie rzucili się w wir pracy. Katarzyna Cichopek pracuje w "Pytaniu na Śniadanie". Kręci też nowe odcinki serialu "M jak miłość" i gra w teatrze. Z kolei Marcin rozwiją swoją szkołę tańca, a ostatnio pracuje też nad nową sylwetką – schudł już ponad 15 kilogramów.

Marcin Hakiel zaniepokoił fanów zdjęciem
Instagram marcinhakiel

Instagram
Newsy
Trzecie dziecko? Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili nam, czy i kiedy planują powiększenie rodziny
Trzecie dziecko? Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili nam, czy i kiedy planują powiększenie rodziny

Od 15 lat zgodnie idą razem przez życie, choć zdarzało im się mylić kroki. Nam Katarzyna Cichopek- -Hakiel i Marcin Hakiel zdradzają swoją receptę na sukces. A czy chcą po raz trzeci zostać rodzicami? Zakochali się w sobie 15 lat temu podczas treningów do „Tańca z gwiazdami”. Uchodzą za idealne małżeństwo, ale Katarzyna Cichopek-Hakiel (37) i Marcin Hakiel (36) przyznają, że w ich życiu nie zawsze było różowo. – Przeżyliśmy z Kasią naprawdę dużo. Bywało, że trudno nam było się porozumieć, ale właśnie te gorsze momenty bardzo nas wzmocniły. I jako parę, i jako rodzinę – przekonuje Marcin. Dziś już wiedzą, że razem są w stanie pokonać wszystkie przeciwności. – Nigdy nie zwątpiliśmy, że chcemy być razem. W jedności siła, dlatego zawsze stoimy za sobą murem – mówi Katarzyna. Czas w izolacji spowodowanej epidemią jeszcze utwierdził parę w przekonaniu, że w życiu warto postawić na rodzinę. Czy to oznacza, że Hakielowie zdecydują się na trzecie dziecko? Czy ostatnie trzy miesiące w izolacji mocno zmieniły wasze priorytety i dotychczasowe życie? Katarzyna Cichopek-Hakiel: Byliśmy zaskoczeni, że nagle wszystko stanęło w miejscu – nasze życie też. Zajęcia we wszystkich szkołach Hakiel Akademia Tańca  zostały zawieszone, podobnie jak w szkołach naszych dzieci. Rozpoczęliśmy naukę zdalną. Ja również miałam przymusowy urlop, bo zawieszono wszystkie plany filmowe i eventy, które miałam prowadzić. Mimo to byliśmy dobrej myśli. Oboje z Marcinem jesteśmy zadaniowi. Ustaliliśmy, że nie ma się co rozczulać i że trzeba działać, żeby czas epidemii wykorzystać jak najbardziej konstruktywnie. Marcin Hakiel: Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, więc wspólne „zamknięcie” w domu z...

Marcin Dubiel i jego historia
Instagram
Newsy
"Niezniszczalny!" Jak Marcin Dubiel walczył o siebie? Niezwykła historia znanego YouTubera
Ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, ale i porażek oraz poważny kryzys wizerunkowy. Jak zmieniał się Marcin Dubiel? Poznajcie jego historię!

"Dubiel jest niezniszczalny!” – tak o Marcinie Dubielu (25) mówi youtuber Sylwester Wardęga. I jest w tych słowach dużo prawdy, bo kariera Marcina to nie tylko wzloty. Mimo to wciąż jest on jednym z najbardziej lubianych influencerów w Polsce. Jego kanał na YouTubie subskrybuje niemal 1,7 mln osób, a konto na Instagramie śledzi 2,2 mln followersów. Właśnie znalazł się na podium w plebiscycie Party Young, w którym otrzymał ponad 95 tys. głosów! Sympatię internautów zyskał jako członek Teamu X – razem z czwórką influencerów mieszkał w luksusowej willi, skąd nagrywał i wrzucał do sieci zabawne filmiki. Ale nie tylko. Z fanami dzielił się też życiem prywatnym, dlatego ci go wspierają, nawet kiedy jest na zakręcie. Jaki Marcin ma dziś plan na siebie?  Rysa na wizerunku  W zeszłoroczne wakacje Dubiel postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni. Najpierw wyprowadził się z willi Teamu X, bo wspólny projekt z Kacprem „Blonskym” Błońskim, Stuartem „Stuu” Burtonem, Lexy Chaplin i Julią Kosterą zamiast sukcesem zakończył się skłóceniem niemal wszystkich uczestników. Plotkowano, że na odejście Dubiela decydujący wpływ miał skandal, który mógł negatywnie rzutować na wizerunek całej ekipy. Z Kenii, dokąd Marcin z innymi youtuberami pojechał na wolontariat, opublikował filmik, na którym jego znajomy drwi z czarnoskórego dziecka i nazywa je „skośnym Murzynem”, na co Dubiel reaguje... śmiechem. Po tych wydarzeniach Marcin na dwa miesiące zniknął z sieci. Jak przyznaje, potrzebował czasu, by przemyśleć, jak dalej chce pokierować swoim życiem, karierą i... zażegnać kryzys wizerunkowy. Na kilka miesięcy urwał się też jego kontakt z Lexy Chaplin, z którą w...

Anna Mucha i Jakub Wons
Fleszstyle
Newsy
Co połączyło Annę Muchę z Jakubem Wonsem. Wiemy, jakie mają plany! "Traktują tę relację poważnie"
Anna Mucha i jej ukochany Jakub Wons będą spędzać razem jeszcze więcej czasu! Jakie mają plany?

U dała jej się rzecz, wydawałoby się, niemożliwa w show-biznesie. Przez niemal rok Anna Mu cha skutecznie ukrywała swój związek z Jakubem Wonsem – 38-letnim aktorem, reżyserem i producentem teatralnym, sy- nem aktora Grzegorza Wonsa . I tak pewnie byłoby nadal, gdyby nie paparazzi, którzy na początku czerwca przyłapali zakochanych w jednym z modnych warszawskich lokali . Para opuściła go, trzymając się za ręce. Choć zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że Anna i Jakub nie są jedynie przyjaciółmi, sami zainteresowani wciąż oficjalnie nie potwierdzili, że są razem. Nie komentuję życia prywatnego – ucina aktorka, pytana o nowy związek. Jak donosi „Party”, wkrótce Mucha i Wons będą spędzać razem jeszcze więcej czasu – już nie tylko w domu, lecz także w... pracy! W jakim wspólnym projekcie zobaczymy zakochanych? Jak długo Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem? O tym, że gwiazda znów jest zakochana, zaczęło się mówić w kwietniu. Media donosiły, że nowym partnerem aktorki jest tajemniczy biznesmen z Warszawy, z którym gwiazda umawia się od dwóch miesięcy. Para miała nawet widywać się z Marcelem Sorą i jego nową partnerką! Ania jest inteligentną i seksowną dziewczyną, więc budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Spotyka się z kimś, ale na pewno nie chodzi na podwójne randki. Kim jest jej partner? To na razie chce zachować w tajemnicy - zdradziła wówczas znajoma Muchy. Dziś już wiadomo, że serce gwiazdy zdobył jej kolega Jakub Wons, a ich związek trwa już niemal rok. Aktorzy poznali się cztery lata temu, grali w sztuce „Letni dzień”. W 2017 roku po raz pierwszy paparazzi sfotografowali parę na kolacji w Katowicach, na której świętowali sukces spektaklu. Na kolejnych zdjęciach,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik