Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po intensywnym okresie wakacyjnym pełnym egzotycznych podróży w końcu wrócili do kraju. Aktorka w międzyczasie wybrała się z dziećmi na krótki wyjazd, a teraz wygląda na to, że para wróciła już do codzienności i obowiązków zawodowych. Na zdjęciach paparazzi widać, że nie mieli zbyt radosnych min... Sami zobaczcie!

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili z wakacji

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po ogromnych kontrowersjach, jakie początkowo wywołał ich związek teraz w końcu mogą cieszyć się swoim szczęściem, o ile do ich relacji nie nawiąże Paulina Smaszcz, która od czasu do czasu pokusi się, aby wypomnieć byłemu mężowi co nieco. W te wakacje para wypoczywała już w Turcji i w Grecji, a teraz przyszedł czas, aby zderzyć się z rzeczywistością. Paparazzi przyłapali parę, która wspólnie udała się do samochodu dziennikarza. Co ciekawe, mieli dość posępne miny. Zobaczcie!

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zapłaci majątek za garderobę w stylu Carrie z "Sexu w wielkim mieście"

Katarzyna Cichopek na co dzień wybrała kwiecisty kombinezon, beżowe sandałki i swoją ulubioną jasną torebkę. Maciej Kurzajewski jak zwykle zachował się szarmancko wobec swojej ukochanej i otworzył jej drzwi do auta.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na kolejną wyprawę, a internauci piszą: "Pojedynek rodziców, kto ma lepsze wakacje

Zobacz także

Wydaje się, że para miała dość poważne tematy do rozmowy, bo na ich twarzach ani razu nie pojawiły się uśmiechy. Zobaczcie wszystkie zdjęcia paparazzi!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama