Katarzyna Cichopek wypoczywa na kolejnych wakacjach, a tymczasem w jej domu trwa remont kolejnych pomieszczeń. Po salonie, łazience i kuchni przyszedł czas na garderobę. To pomieszczenie wielkości dużego pokoju, gdzie aktorka nie tylko będzie przechowywała swoją garderobę, ale będzie też miejscem do pracy i nagrań, które trafiają do mediów społecznościowych. Katarzyna Cichopek miała wydać na nią majątek!

Reklama

Katarzyna Cichopek zapłaci majątek za nową garderobę

Garderoba w stylu Carrie z "Sexu w wielkim mieście", o której marzyła Katarzyna Cichopek jest już w trakcie ostatnich szlifów. Fronty i korpusy są wykonane z płyty imitującej tkaninę, a na podłodze pojawiło się drewno odporne na zarysowania po szpilkach. Jonatan Kliczewski w rozmowie z "Super Expressem" nie chciał mówić o kosztach garderoby, ale dodał, że "do tanich nie należała"

- Kwestię kosztów zachowamy dla siebie. Ceny dziś nie są niskie, powiem tylko, że garderoba do tanich nie należała - powiedział dla Super Expressu Jonatan Kliczewski.

"Super Express" jednak podjął się wyliczenia kosztów i według ustaleń dziennika, nowa garderoba Katarzyny Cichopek mogła kosztować nawet 100 tys. złotych. To koszt dobrego samochodu.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na kolejną wyprawę, a internauci piszą: "Pojedynek rodziców, kto ma lepsze wakacje"

Okazuje się, że garderoba została przystosowana do nagrań, a także znalazło się w niej miejsce do pracy:

Zobacz także

- Za biuro posłuży jej właśnie garderoba. To przestrzeń, która miała być przytulna, przede wszystkim dobrze wyglądać w obiektywie. Miało być jasno, ciepło, po domowemu, więc to nie jest klasyczne biuro. Kasia dała jasne wytyczne, jeśli chodzi o garderobę. Jest wielką fanką „Sex and the City”, więc chciała, żeby garderoba przypominała garderobę Carrie. Miało być fajnie, luksusowo, żeby mogła wystawić całą swoją biżuterię, szpilki, ubrania… Lustro ustawiliśmy w taki sposób, by służyło do nagrań i by nic zbędnego się w nim nie odbijało - powiedział se.pl Jonatan Kilczewski.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Garderoba Katarzyny Cichopek robi wrażenie. Została urządzona w stylu Carrie Bradshaw

Wygląda na to, że już niebawem Katarzyna Cichopek będzie publikowała nagrania na Instagram wprost ze swojej nowej, stylowej garderoby. Czekacie na ten moment?

Instagram @katarzynacichopek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama