Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Instagram @katarzynacichopek
Newsy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą Sylwestra w wyjątkowym dla nich miejscu?

Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski będą pracować w Sylwestra? Wszystko wskazuje na to, że mają inne, zaskakujące plany!

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nabiera rozpędu. Para coraz poważniej myśli o wspólnych planach. W przyszłości mają razem zamieszkać, nic więc dziwnego, że i Sylwestra spędzą w swoim towarzystwie. Okazuje się, że na tą wyjątkową okoliczność mają równie wyjątkowe plany! Gdzie się wybierają?

Nowe pary w polskim show-biznesie! Nie tylko Cichopek i Kurzajewski oraz Doda i Pachut

Sylwestrowe plany Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego to zdecydowanie największe zaskoczenie tego roku- aktualnie to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że internauci uwielbiają śledzić ich wspólne losy. Ostatnio media obiegła informacja, że Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek w Nowym Jorku! Coraz częściej słyszymy też o poważnych planach kupna domu i wspólnego zamieszkania. Pojawia się więc pytanie, jak zakochani zamierzają spędzić wyjątkowy czas w grudniu. Póki co Katarzyna Cichopek wspólnie z córką, Helenką, przygotowuje się już na święta. A jak wyglądają jej sylwestrowe plany? Aktorka tą wyjątkową noc zamierza ponoć spędzić ze swoim ukochanym, w równie wyjątkowym miejscu!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Katarzyna Cichopek świętuje imieniny! Pokazała wzruszające zdjęcie

Jak podaje portal Fakt.pl uwielbiany przez widzów duetu prowadzących "Pytanie na śniadanie" marzy o podróży do Izraela: 

— Rozmawiają o tym z Kasią. Mówią, że niedługo na pewno wrócą do Jerozolimy. Możliwe, że jak nie będą mieli żadnych obowiązków zawodowych, to powitają tam nawet nowy rok. Bardzo by chcieli, by tak się stało, bo byłoby to dla nich ogromnie symboliczne. Od kiedy ogłosili tam swój związek, zaczął się dla nich w końcu nowy rozdział. A gdzie nie lepiej witać nowego roku, jak nie w miejscu, które kojarzy się ze zmianami? - podaje informator portalu "Fakt".

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
EOS

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kibicują Robertowi Lewandowskiemu w rodzinnym gronie

Co może im stanąć na przeszkodzie? Jedynie to, że sylwestrowej nocy mogą być zajęci pracą. Okazuje się jednak, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już awaryjny plan, aby jak najszybciej znaleźć się w miejscu, w którym oficjalnie potwierdzili swój związek:

- Jak nie pojadą tam w sylwestra, to możliwe, że wrócą do Izraela pod koniec stycznia na 50. urodziny Maćka — mówi informator portalu "Fakt".

Czy zakochani wylądują na Świętej Ziemi już w Sylwestra? Czas pokaże!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie (1)
Akpa

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
EOS

 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski unieważnią śluby kościelne
East News
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski unieważnią swoje śluby kościelne?! "Kiedy wszystko się unormuje..."
Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają zamiar unieważnić swoje śluby kościelne. Właśnie pojawiły się nowe wieści w tej sprawie!

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie, a ostatnio dowiedzieliśmy się o zaręczynach pary. Nic więc dziwnego, że od razu pojawiły się plotki na temat rzekomych planów ślubnych zakochanych. Jak wiadomo, zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski są rozwiedzeni, ale czy w obecnej sytuacji zdecydują się również na unieważnienie ślubów kościelnych? Pojawiły się nowe informacje na ten temat! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski unieważnią śluby kościelne? O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiedzieliśmy się w połowie listopada, niedługo po pierwszym, oficjalnym wyjściu pary na ściankę. Choć sami zainteresowani nie są wylewni w temacie ich życia prywatnego, w mediach aż huczy od plotek. Ostatnio jeden z tygodników poinformował nawet, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą unieważnić swoje poprzednie śluby kościelne. Teraz według nowych informacji uzyskanych przez portal Plejada.pl dowiadujemy się, że to nieprawda. - Ta informacja to ściema. Nikt z nich nie stara się o unieważnienie ślubu kościelnego - twierdzi informator Plejady.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą Sylwestra w wyjątkowym dla nich miejscu? Czy to oznacza, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie myślą o tym, aby sformalizować swój związek? Jak kontynuuje informator Plejady, owszem para z pewnością pomyśli o ślubie, jednak nie będzie to uroczystość kościelna. - Na razie opada kurz po rozwodzie — Kasia i Maciej szukają nowego domu. Kiedy wszystko się unormuje, pomyślą o ślubie. W grę wchodzi jednak wyłącznie ślub cywilny - dodaje źródło portalu. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na premierze bez Macieja Kurzajewskiego. Zabrała ze sobą dzieci! Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć zakochanym...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już myślą o ślubie?! "Nie powinni zwlekać"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno zaręczyli się! Czy myślą już o sformalizowaniu swojego związku? Wiemy, co teraz planują!

"Mimo wielu przeciwności chcą być razem. Uważają, że są sobie przeznaczeni, i nie mają zamiaru zrezygnować z tej miłości" – mówi „Party” znajoma Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy po raz pierwszy pojawili się oficjalnie razem na gali 70-lecia TVP. Sensację wśród dziennikarzy wzbudził pierścionek, który błyszczał na serdecznym palcu aktorki. Katarzyna Cichopek nie chciała zdradzić, czy otrzymała go od Macieja Kurzajewskiego, ale informacja o ich zaręczynach i tak wyszła na jaw! – Maciej zaskoczył Kasię, bo ona nie spodziewała się, że już teraz poprosi ją o rękę. Sam wybierał pierścionek i chciał utrzymać wszystko w tajemnicy – mówi ich znajomy. Czy wkrótce będzie ślub? Jakie plany mają Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiedzieliśmy się w połowie listopada. Choć sami zainteresowani jeszcze oficjalnie nie chwalą się tą informacją, to jednak już wiele mówi się o ich... ślubie! Czy para rzeczywiście ma już takie plany? Jak zdradza "Party" znajomy Cichopek i Kurzajewskiego, zakochani ponoć nie chcą odkładać tego w czasie, choć najpierw w planach mają wspólne zamieszkanie. – Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo – zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny. Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać. Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę – mówi znajomy pary. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pod studiem TVP w zimowych stylizacjach [ZDJĘCIA PAPARAZZI] Jak dodaje nasz informator, rozmowy o dacie ślubu...

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Damian Klamka/East News/Natasza Mludzik/TVP/East News
Newsy
Paulina Smaszcz o wpisie Kurzajewskiego: "Bliższych niż dzieci i matka już nie będzie"
Była żona Macieja Kurzajewskiego o jego wpisie o "ranieniu bliskich": Mam nadzieję, że miał na myśli synów, mamę i dwie siostry".

Paulina Smaszcz w rozmowie z mediami zareagowała na ostatni wpis Macieja Kurzajewskiego i odniosła się do swojego komentarza, który opublikowała pod zdjęciami Katarzyny Cichopek z Izraela- Paulina Smaszcz zwróciła się wówczas do gwiazdy TVP, żeby zapytała Macieja Kurzajewskiego, co powiedział swoim synom przed wylotem za granicę. Była żona dziennikarza w najnowszym wywiadzie zarzuca mu kłamstwo! Paulina Smaszcz uderza w Macieja Kurzajewskiego Takiego zamieszania wokół Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz nie spodziewał się chyba nikt. Tuż po tym, jak Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcia z Izraela Paulina Smaszcz w komentarzach zwróciła się do gwiazdy TVP sugerując, że przebywa tam z Maciejem Kurzajewskim.  Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał cię do Izraela, który zna doskonale, i spędzacie wspaniale twoje 40. urodziny! Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE- pisała Paulina Smaszcz.  Teraz była żona dziennikarza w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl odniosła się do swojego komentarza. Nie chodzi tylko o Izrael. Chodzi o wszystko, co mówił naszym synom o pani Katarzynie- wyznała Paulina Smaszcz. Co ciekawe, tuż po tym, jak Paulina Smaszcz opublikowała w sieci swój komentarz, Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim.  Zobacz także:   Ksiądz gorzko o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "I on rozbił małżeństwo, i ona..." Paulina Smaszcz w kolejnych wpisach sugerowała, że Katarzyna Cichopek i Maciej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik