Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z pewnością nie mogą ostatnio narzekać na nudę: niedawno premierę miał ich kolejny, zawodowy projekt, czyli podcast, a teraz para prezenterów zameldowała się w ... gorącym Egipcie i podzieliła się kolejną, wspaniałą wiadomością! To się nazywa łączenie pracy z wypoczynkiem.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na gali w Egipcie

Kto jak kto, ale Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mogą narzekać na nudę i rutynę: para co rusz zaskakuje nowymi, zawodowymi projektami i pomysłami. Niedawno "Kurzopki" bawili się na weselu Rafała Mroczka, czyli serialowego szwgara Katarzyny z "M jak miłość" Co więcej, prezenterzy mogą realizować się nie tylko w naszym kraju, ale też poza granicami Polski.

Tym razem Katarzyna i Maciej polecieli aż do słonecznego Egiptu, a Katarzyna Cichopek nie ukrywała, że spełniło się jej wielkie marzenie. Do sieci trafiły kadry wykonane jeszcze przed wielką galą z branży turystycznej, którą prezenterzy mieli poprowadzić:

To będzie gorący wieczór!
- zapowiadali prezenterzy jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia.

Fanom bardzo przypadły do gustu stylizacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, a szczególnie spodobał im się look prezenterki. Nie szczędzili jej komplementów!

Piękna para, pasujecie do siebie
W tej sukience Kasia wygląda zjawiskowo
Piękni Wy
Ślicznie wyglądacie razem

Choć kadry z samej uroczystości nie trafiły jeszcze do sieci, jesteśmy przekonani, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jako prowadzący poradzili sobie - jak zawsze - rewelacyjnie. Profesjonalizm bije przecież od nich na odległość!

Zobacz także

Jak wyglądali wg Was?

Reklama

Zobacz także: Paulina Smaszcz wygadała się o ślubie Kurzajewskiego i Cichopek. Wspomniała o dzieciach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na weselu
Facebook Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama