Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą odszkodowania od Pauliny Smaszcz
AKPA
Newsy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski domagają się odszkodowania od Pauliny Smaszcz

Para ma już dość ataków Pauliny Smaszcz. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski złożyli pozwy przeciwko byłej żonie dziennikarza.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bardzo stanowczo zareagowali na ataki byłej żony dziennikarza. Paulina Smaszcz w ostatnim czasie znów kilka razy bardzo krytycznie wypowiadała się o gwiazdach TVP. Sami zainteresowani milczeli i nie komentowali publicznie oskarżeń dziennikarki. Jak udało nam się ostatnio dowiedzieć, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się jednak na złożenie pozwu przeciwko Paulinie Smaszcz. Teraz media informują, jakiego odszkodowania domają się prowadzący "Pytanie na śniadanie". 

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znoszą aferę z Pauliną Smaszcz? "Są tym zmęczeni"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski złożyli pozew przeciwko Paulinie Smaszcz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dość. Po serii kolejnych gorzkich komentarzy ze strony Pauliny Smaszcz para zdecydowała się na poważne kroki. Ostatnio informowaliśmy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stanowczo zareagowali na zarzuty Pauliny Smaszcz i zdecydowali się walczyć o swoje dobre imię w sądzie. Teraz "Super Express" informuje, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" chcą od byłej żony dziennikarza po 100 tysięcy złotych.

(...) Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy- zdradza źródło dziennika.

Zobacz także: Paulina Smaszcz uderza w Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "Pieniądze są dla nich ważniejsze niż dzieci"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Zarówno Katarzyna Cichopek jak i Maciej Kurzajewski do tej pory nie odpowiedzieli publicznie na gorzkie słowa byłej żony dziennikarza. Gwiazda TVP w rozmowie z mediami wyznała, że sprawą zajmują się prawnicy.

Nie komentuję. Sprawą zajmują się prawnicy. Ja skupiam się na swoim życiu i pracy- "Super Express" cytuje Katarzynę Cichopek.

Zobacz także: Paulina Smaszcz chce nawiązać kontakt z Katarzyną Cichopek? "Warto spotkać się z drugą stroną"

Katarzyna Cichopek w beżowym płaszczu

Myślicie, że pozew o naruszenie dóbr osobistych spowoduje, że Paulina Smaszcz przestanie krytycznie wypowiadać się o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim? Para i była żona dziennikarza spotkają się w sądzie?

Zobacz także: Paulina Smaszcz oskarża Macieja Kurzajewskiego: "Chce zabrać nam wszystko"

Paulina Smaszcz
VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
Instagram @paulina.smaszcz
Newsy
Prawniczka Pauliny Smaszcz zabrała głos w sprawie pisma od Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! 
Paulina Smaszcz nie zamierza przepraszać byłego męża i jego nowej partnerki? "Moja mocodawczyni nie zgadza się z zarzutami" wyznała prawniczka kobiety-petardy.

Prawniczka Pauliny Smaszcz w rozmowie z mediami skomentowała doniesienia o pismach przedprocesowych, które mieli wysłać do kobiety-petardy Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" mają już dość gorzkich komentarzy byłej żony dziennikarza, dlatego podjęli pewne kroki prawne. Jak komentuje to prawniczka Pauliny Smaszcz? Paulina Smaszcz nie przeprosi Macieja Kurzajewskiego i jego partnerki? Prawnika komentuje W miniony poniedziałek Paulina Smaszcz przyznała, że została przesłuchana w sprawie rzekomego "wtargnięcia" na posesję Macieja Kurzajewskiego. Kobieta- petarda wydała wówczas emocjonalne oświadczenie, w którym przyznała, że jej były mąż zarzuca jej, że swoją wizytą przyczyniła się do rozwoju choroby jego mamy. Jak informował "Super Express" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już dość medialnych przepychanek z Pauliną Smaszcz, dlatego ich prawnicy mieli wysłać do kobiety-petardy pisma przedprocesowe. Kurzajewski liczył, że kiedy zgłosi sprawę policji, jego była żona się opamięta, niestety – tak się nie stało. (...) Wynajęli więc prawników, którzy wysłali do niej pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich temat oraz przeprosin. Jeśli nie przeprosi, sprawa trafi do sądu — zdradził informator "Super Expressu". Teraz prawniczka Pauliny Smaszcz w rozmowie z portalem Plotek.pl potwierdziła, że kobieta-petarda otrzymała pisma, ale nie zgadza się z tym, co zarzucają jej Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.  Otrzymałyśmy wezwanie zarówno od pani Katarzyny Cichopek, jak i pana Macieja Kurzajewskiego. Informuję, że moja mocodawczyni nie zgadza się z zarzutami zawartymi w wezwaniach oraz nie zamierza spełnić żądań w nim wyartykułowanych- radczyni prawna Joanna Borek skomentowała dla Plotek.pl. Zobacz także:  ...

Maciej Kurzajewski reaguje na komentarze o Smaszcz
FORUM/VIPHOTO/East News
Newsy
Maciej Kurzajewski reaguje na komentarze o Paulinie Smaszcz i Kasi Cichopek!  
Internauci pod nowym zdjęciem Macieja Kurzajewskiego nawiązują do jego byłej żony, Pauliny Smaszcz, ale również Kasi Cichopek: "Patrząc na to co wyprawia Pana eks, jest pan świętym człowiekiem"

Maciej Kurzajewski oraz Katarzyna Cichopek powstrzymali się od zabierania głosu w sprawie konfliktu Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską i Iwoną Pavlović, który jest z nimi pośrednio powiązany. Chętniej robią to oczywiście internauci, komentując wszelkie posty. Na Instagramie Macieja Kurzajewskiego pojawiło się mnóstwo wpisów na temat medialnej burzy. Na niektóre gwiazdor TVP musiał zareagować.  Maciej Kurzajewski otrzymuje wsparcie od fanów Kiedy Paulina Smaszcz udzieliła mocnego wywiadu, w którym zaatakowała zarówno Izabelę Janachowską jak i Iwonę Pavlović, Maciej Kurzajewski był w Nowym Jorku na maratonie. Dziennikarza TVP ominęła więc nieco cała medialna burza i do tej pory nie skomentował zachowania byłej żony. Razem z Kasią Cichopek zareagowali jedynie na mocną odpowiedź Izabeli Janachowskiej . Jak widać, para nie chce mieszać się w kolejne skandale, woli skupić się na pracy czy rodzinie. Na Instagramie Macieja Kurzajewskiego nie brakuje jednak komentarzy dotyczących byłej żony czy też Katarzyny Cichopek. Internauci mocno wspierają dziennikarza TVP: Panie Maćku 👏👏ze pan się uwolnił od matki swych dzieci, które wg jej wypowiedzi dalej są maluchami potrzebującymi smoczka! Kasia jest super! Patrząc na to co wyprawia Pana eks, jest pan świętym człowiekiem. Życzę panu i pani Kasi wszystkiego dobrego. Brawo Panie Macieju! Gratulacje! I przy okazji współczuję byłej żony.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski) Maciej Kurzajewski nie odpowiedział na żaden z nich, a jedynie "lajkował" poszczególne...

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
EOS
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wynajęli prawników na Paulinę Smaszcz?! "Wysłali do niej pismo"
Gdy zawiadomienie policji o wizycie Pauliny Smaszcz u byłej teściowej nie ostudziło emocji dziennikarki, Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek już podjęli prawne kroki.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają już dość ciągnącej się afery z Pauliną Smaszcz. Choć prowadzący "Pytanie na śniadanie" skupiają się przede wszystkim na swoim szczęściu, to zależy im na tym, by była żona prezentera zaprzestała wypowiadać się na ich temat w mediach. Para liczyła, że zgłoszenie policji niespodziewanej wizyty byłej żony Macieja Kurzajewskiego u jego matki, wreszcie zakończy burzę medialną. Tak się jednak nie stało, dlatego power couple TVP postanowiła wynająć prawników i wysłać kobiecie-petardzie pismo. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli poważne kroki! "Jeśli nie przeprosi, sprawa trafi do sądu" W poniedziałek wściekła Paulina Smaszcz wydała oświadczenie , w którym opowiedziała o przesłuchaniu. Dziennikarka zaznaczyła, że była teściowa miała stanąć po jej stronie. Dodała też, że cały czas jest niszczona w mediach i ma dość powielania plotek na jej temat. Zobacz także:  Paulina Smaszcz ogoliła głowę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym ma łzy w oczach Zobacz także:  Gwiazdy "M jak miłość" odpowiadają na ostry komentarz Pauliny Smaszcz. "Tyle cierpienia..." Innego zdania jednak są Katarzyna Cichopek  i Maciej Kurzajewski. Podobno para czeka na przeprosiny ze strony Pauliny Smaszcz i ma dość jej kolejnych wypowiedzi. Jak donosi "Super Express", prowadzący "Pytanie na śniadanie" wynajęli prawników i sprawa może skończyć się w sądzie. - Maciej i Kasia długo znosili zachowanie Pauliny, ale miarka w końcu się przebrała. Impulsem była jej wizyta u byłej teściowej. Kurzajewski liczył, że kiedy zgłosi sprawę policji, jego była żona się opamięta, niestety – tak się nie stało. (...) Wynajęli więc prawników, którzy wysłali do niej pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik