Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Helenka

Katarzyna Cichopek dostała ogromny bukiet kwiatów od męża i córeczki! Urocze powitanie pod studiem TVP

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Helenka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do ekipy gospodarzy "Pytania na Śniadanie". Dziś w studiu świętowano 18-lecie istnienia programu. Przy wyjściu ze gmachu TVP na świeżo upieczoną prowadzącą, która miała już swój debiut pod koniec piątkowego wydania programu, czekał kochający mąż i córeczka. Zobaczcie urocze zdjęcia z powitania, jakie przygotowali dla gwiazdy "M jak miłość" Marcin Hakiel i mała Helenka. 

Zobacz także: W związku z pracą Kasi Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" jej mąż, Marcin Hakiel ma poważny problem! Będziecie zaskoczeni

Katarzyna Cichopek powitana przez rodzinę po wyjściu ze studia "Pytania na Śniadanie" 

Katarzyna Cichopek rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Lada dzień na dobre zagości na ekranach telewizorów w programie "Pytanie na Śniadanie". 

Do końca nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę - mówiła nam szczęśliwa aktorka

Od pierwszej chwili, w której otrzymała propozycję mogła liczyć na wsparcie męża. 

Nie miałem wątpliwości, zawsze wspieram Kasię, to dla niej ważny etap. Mniejszą śniadaniówkę przez chwilę tez prowadziła, więc moja rola jest taka, żeby wspierać. My siebie budujemy wzajemnie, a nie ściągamy na dół. Jestem z niej mega dumny i uważam, że bardzo na to zasługuje - mówił Marcin Hakiel w rozmowie z Party.pl 

I co najważniejsze, to nie są tylko słowa! Dziś pod gmachem TVP Marcin Hakiel z córeczką Hanią czekali na ukochaną żonę i mamę, aby odebrać ją z pracy. Mieli dla niej przygotowany ogromny bukiet kwiatów! Koniecznie musicie zobaczyć te urocze ujęcia! To się nazywa miłość oraz wsparcie. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zrezygnuje z roli w "M jak miłość"? Aktorka została prowadzącą "Pytanie na śniadanie"!

pytanie-na-sniadanie
Mat.prasowe

Marcin Hakiel i Helenka powitali Katarzynę Cichopek wychodzącą z gmachu TVP. W końcu to są pierwsze dni kochanej żony i mamy w nowej pracy! 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Helenka

Był też namiętny pocałunek od męża! 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Helenka

Katarzyna Cichopek postawiła dziś na granatową rozkloszowaną sukienkę midi i kurtkę jeansową. Do całości dobrała jasne szpilki i torebkę Louis Vuitton. 

Katarzyna Cichopek w granatowej sukience

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00