Kasia Tusk na wyborach
East News

Kasia Tusk z rodzicami wybrała się na wybory w białej sukience. Blogerka udowodniła, że kocha francuski szyk!

Kasia Tusk na wyborach
East News

Kasia Tusk tradycyjnie już wybrała się na wybory z rodzicami. Od lat razem w niedzielny poranek wyborczy udają się na spacer, aby oddać głos. Tak też było w tym roku! Córeczka blogerki prawdopodobnie została w domu razem z tatą, Stanisławem Cudnym. Rodzina w eleganckich stylizacjach i z uśmiechami na twarzy zagłosowała w wyborach prezydenckim.

Największą uwagę przyciąga stylizacja Kasi Tusk. Blogerka postawiła na klasykę w eleganckim wydaniu i założyła prostą, białą sukienkę. Widać, że uwielbia francuski styl! Tylko spójrzcie na ten prosty, ale dopracowany w każdym calu look!

Elegancka Kasia Tusk w drodze na wybory!

Kasia Tusk, co roku zaskakuje prostymi i eleganckimi stylizacjami, które wybiera na wybory. Jak wiadomo blogerka jest zakochana w prostych, minimalistycznych zestawach i uwielbia ponadczasowy styl Francuzek.

Tym razem córka Donalda Tuska zachwyca białą sukienką o prostym kroju z ozdobnymi patkami zamiast kieszonek. Co ciekawe blogerka w tym zestawie dodatki ograniczyła do niezbędnego minimum i wybrała jedynie czarne szpilki w szpic z małą ozdobną kokardką. Ten look to klasa sama w sobie! 

Sami zobaczcie!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Kasia Tusk w postrzępionych jeansach z Zary. Ale jej czółenka to dopiero hit!

Kasia Tusk na wyborach w białej sukience
East News

Kasia Tusk zawsze uczestniczy w wyborach z rodzicami i standardowo zachwyca swoją stylizacją. W tym roku wyglądała doskonale w tzw. "małej białej". Blogerka po raz kolejny udowodniła, że uwielbia francuski szyk. 

Kasia Tusk w białej sukience
East News

 

Kasia Tusk na wyborach
East News

 

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32