czarne szpilki YSL
1/8
Natalia Siwiec

 

Natalia Siwiec w ostatnią niedzielę poprowadziła charytatywną  imprezę dla dzieci z domów dziecka „Gwiazdka pełna magii”. Modelka wraz z innymi celebrytkami przygotowywała pierniczki i świąteczne ozdoby.

 

Zobacz też: Wiemy gdzie kupić rockowe buty z klamrami w stylu Natalii Siwiec! Wszystkie do 200 zł!

 

Na tą okazję gwiazda, która słynie z dosyć wyszukanych stylizacji założyła idealny na świąteczną imprezę sweter w czerwone i czarne pasy od Chaos By Marta Boliglova, który kosztuje 750 zł. Do tego dobrała skórzaną mini oraz luksusowe szpilki od Yves Saint Laurent, które znajdują się w szafach wielu gwiazd. To wydatek na który nie każdy może sobie pozwolić, bowiem te buty kosztują ponad 4000 zł. Model Opyum 110 Pump in Black, który wybrała Natalia Siwiec jest bardzo charakterystyczny, ponieważ zamiast obcasa ma logo YSL. Buty wykonane są z czarnej lakierowanej skóry i można je kupić również w wersji sandałek.

 

czarne szpilki z obcasem z logo YSL
Mat. prasowe
Mat. prasowe

W naszej galerii znajdziecie więcej modeli szpilek od YSL!

 

Francuski dom mody Saint Laurent słynie z wyszukanych i dosyć ekstrawaganckich modeli butów. Przypomnijmy, że w 2017 wypuścił na rynek szpilki na kółkach "a la wrotki" oraz wysadzane kryształkami kozaki, które nosiły takie gwiazdy jak Rihanna czy Celine Dion. Szpilki są dosyć odjechane, ciekawe czy wygodnie się w nich chodzi? A wy co sądzicie?

 

Sprawdź: Bluza z ulubioną postacią z kreskówki? Natalia Siwiec wybrała Puchatka, a ty?

2/8
czarne szpilki YSL
3/8
białe szpilki YSL
Mat. prasowe
4/8
czarne sandałki YSL
Mat. prasowe
5/8
czarne szpilki YSL
Mat. prasowe
6/8
Natalia Siwiec w szpilkach YSL
7/8
Natalia Siwiec
Instagram
8/8
czarne szpilki z obcasem z logo YSL
Mat. prasowe
Więcej na temat Natalia Siwiec