Kasia Tusk Kasia Tusk w sukience panterka Kasia Tusk w kurtce Kasia Tusk w ciąży? Kasia Tusk w białym swetrze
Kasia Tusk
Widzicie to?
1/5
Kasia Tusk

Kasia Tusk bardzo chroni swoją prywatność. Mimo prowadzenia bloga, na którym publikuje mnóstwo zdjęć, stara się oddzielić życie zawodowe i prywatne. Trzeba przyznać, że doskonale jej się to udaje. Blogerka nigdy też oficjalnie nie potwierdziła informacji o swoim ślubie ze Staszkiem Cudnym. Jednak obrączki na palcach pary są dosyć wymowne!

 

Teraz córka byłego premiera, zaskoczyła pisząc na blogu o herbatkach dla kobiet w ciąży. Sprawdź, co takiego napisała Kasia Tusk! W dodatku "Super Express" opublikował zdjęcia, na których widać delikatnie zaokrąglony brzuszek Kasi Tusk. I teraz pojawia się pytanie - czy Kasia naprawdę jest w ciąży, czy po prostu lekko przybrała na wadze?

 

Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii.

 

Zobacz: Gdzie i kiedy odbył się ślub Kasi Tusk i Staszka Cudnego?

2/5
Kasia Tusk w sukience panterka
Instagram

Niedawno Kasia Tusk napisała na swoim blogu o idealnej zielonej herbacie, którą udało jej się w końcu znaleźć. We wpisie nie byłoby nic zastanawiającego, gdyby blogerka nie napisała, że jest to doskonała herbata dla kobiet w ciąży, dzięki niskiej zawartości kofeiny.

Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje. (…) Kukicha to zielona herbata, której skład w całości tworzą gałązki i łodygi liści – te części herbacianych krzewów, których nie znajdziemy w innych herbatach. Stąd też jej nazwa: „kuki” w języku japońskim oznacza łodygę lub patyk. (...) Jej smak przez to jest zdecydowanie inny: delikatniejszy, słodszy i lekko orzechowy. Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia. - napisała Kasia Tusk na swoim blogu Make life easier.

3/5
Kasia Tusk w kurtce
Instagram

Dodatkowo uwagę zwracają luźne stylizacje Kasi Tusk, które prezentuje na blogu i instagramie. Może plany powiększenia rodziny wcale nie są tak dalekie, jak mogliśmy przypuszczać!

 

Zobacz: Wiemy, dlaczego Katarzyna Tusk nie chce potwierdzić oficjalnie, czy jest już mężatką. Ma ku temu powód!

4/5
Kasia Tusk w ciąży?

Zdjęcia z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem Kasi Tusk opublikował "Super Express".

5/5
Kasia Tusk w białym swetrze
Instagram

Kasia Tusk pozuje w luźnym, białym swetrze.

Więcej na temat Kasia Tusk