Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Kasia Stankiewicz zaśpiewała na festiwalu Top of the Top 2019
East News

Kasia Stankiewicz znów pokazała zbyt wiele? Zobaczcie jej odważną kreację z festiwalu w Sopocie!

Kasia Stankiewicz zaśpiewała na festiwalu Top of the Top 2019
East News

Za nami trzeci dzień festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie. Na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd, która wykonała największe hity z dawnych lat. Wśród artystów nie zabrakło m.in. Maryli Rodowicz czy Michała Szpaka. Na scenie pojawiła się także Katarzyna Stankiewicz z zespołem Varius Manx. Artystka jak zwykle zwracała uwagę swoją stylizacją, bo pokazała niemal... wszystko! Zobaczcie odważny look gwiazdy poniżej.

Kasia Stankiewicz w srebrnej odważnej sukni na festiwalu

Kasia Stankiewicz wyjątkowo rzadko bywa na salonach i pokazuje się publicznie, ale gdy już to zrobi, to oczy wszystkich zwrócone są zawsze w jej stronę. Artystka doskonale wie, jak przyciągać uwagę i potrafi to robić przy pomocy swoich stylizacji, które zawsze są bardzo skąpe. Kasia Stankiewicz już nieraz wywoływała medialną burzę, pokazując światu różne części swojego nagiego ciała podczas telewizyjnych występów i tak było i tym razem!

Artystka pojawiła się w Sopocie w srebrnej sukni projektu Serafina Andrzejaka, która odsłoniła bardzo dużo - gwiazda miała nagie plecy i nogi za sprawą luźno zwisających pasów materiału, które miały tworzyć dół sukni. Gdy Kasia Stankiewicz szalała na scenie widzowie mogli również podziwiać jej nagą... pierś. O tym looku z pewnością jeszcze długo będą mówić wszyscy! A wam się podoba stylizacja artystki?

Sprawcą tego dzieła sztuki, które na wczorajszym festiwalu zdobiło moje oblicze jest @serafinandrzejak! ❤️Żebyście widzieli jak On to rzeźbił! Znam Sefcia sporo lat, a niezmiennie jestem pod wrażeniem Jego ogromnego talentu i tak samo wielkiej skromności. Kłaniam się wspaniałej ekipie, z którą Serafin lepił tę suknię. - napisała Kasia.

Jak oceniacie ten look?

Kasia Stankiewicz na festiwalu Top of the Top 2019 w odważnej srebrnej sukni
East News

Artystka pokazała na scenie niemal wszystko! Za odważnie? Dla wielu internautów to właśnie ona wyglądała najlepiej! 

Kasia Stankiewicz na festiwalu Top of the Top 2019 pokazała pierś
East News

W Sopocie Kasia zaśpiewała dwa single z Varius Manx - kultowe "Orła cień" i "Kot bez ogona"! 

Kasia Stankiewicz w srebrnej sukni

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44