Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Kasia Glinka szczerze o samopoczuciu w ciąży: "Jestem po kilku nie najlepszych dniach"

Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Kasia Glinka spodziewa się swojego drugiego dziecka. Aktorka potwierdziła doniesienia o ciąży dopiero niedawno, pokazując zdjęcie naprawdę sporego już ciążowego brzuszka. Obecnie bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat ciąży i opowiada o samopoczuciu. Jest również wdzięczna swojemu partnerowi Jarosławowi Bienieckiemu za wsparcie jakie jej okazuje. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka potwierdza doniesienia o ciąży! Pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka

Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki oczekują narodzin dziecka. Aktorka początkowo nie potwierdzała medialnych doniesień o ciąży. Zmieniło się to dopiero na początku stycznia. Dziś natomiast przyznała, że przez kilka ostatnich dni nie czuła się najlepiej, a jej samopoczucie jest tak zróżnicowane, że czasami ciężko jest jej nad nim zapanować: 

Jak u Was ? Ja po kilku nie najlepszych dniach - samopoczucie to teraz jakiś totalny rollercoaster , znów widzę słońce na niebie 😀 a nawet jak go tak naprawdę nie ma .

Aktorka postanowiła szczególnie docenić wsparcie jakie otrzymuje od ukochanego:

😜 @jaro.bieniecki_runmageddon szacun, że nie próbujesz zrozumieć o co mi chodzi bo często sama nie wiem o co. I jak już tak się zastanowię dlaczego taka nieszczęśliwa byłam to kompletnie nie mam pojęcia dlaczego 🤦🏻‍♀️ ściskam i piszcie jeśli też tak miewacie. Zawsze to jakieś pociesznie jeśli jest tutaj choć jedna jeszcze osoba, która tez tak ma????? 😀💪🏻 #poprostuczwartek#dobrydzien#goodday#smile#

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy wpierających Kasię. Wypowiedziało się wiele kobiet w ciąży oraz mam, które przeżyły podobne huśtawki nastrojów w okresie ciąży. To na pewno doda przyszłej mamie otuchy! 
Drugie dziecko Kasi Glinki urodzi się już niedługo. Aktorka jest również mamą 7-letniego Filipka, który już na pewno nie może doczekać się rodzeństwa. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała brzuszek w pięknej, białej sukni! Wychodzi za mąż?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Glinka (@katarzynaglinka)

Kasia Glinka jest w drugiej ciąży. 

Kasia Glinka ukrywa ciążowy brzuszek wychodząc z Pytania na Śniadanie

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13