Kasia Dziurska i Emil Gankowski na Instagramie
Instagram
1/4
Kasia Dziurska, Dominika Gwit
Instagram

 

Ten temat nieustannie wraca jak bumerang, choć wydawać by się mogło, że wszystko w tej kwestii zostało już powiedziane. Kilka lat temu Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę, jednak dopadł ją efekt jo-jo. Aktorka wróciła do dawnych rozmiarów, i ku zdziwieniu wszystkich świetnie odnajduje się w swoim ciele. W najnowszym wywiadzie jej figurę skomentowała Kasia Dziurska - trenerka personalna, która o mały włos nie wygrała Kryształowej Kuli w "Tańcu z gwiazdami". Czy Dominika będzie zła na Kasię za te słowa? Co powiedziała instruktorka fitness? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

Zobacz też: Dominika Gwit zachwyciła fanów swoją kwiecistą bluzą! A my wiemy gdzie ją kupić

2/4
Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek
ONS

 

Ta żółta sukienka ze zdjęcia wzbudziła sporo kontrowersji kilka miesięcy temu. Dominika Gwit-Dunaszewska w pięknej kreacji pojawiła się na pokazie projektantki Marty Banaszek. Jej stylizacja nie spodobała się wielu internautom, którzy nie pozostawili na Dominice suchej nitki. Gwiazda nie przejęła się krytyką. Odpowiedziała wszystkim w wywiadzie. 

Ona była boska, była "fabulous". Czułam się w niej jak Beyonce! Mój stylista Kamil powiedział, że wyglądam oszałamiająco. Przyjaciółki również zachwalały. Mówiły: "awesome, amazing, czad". I nagle żółta sukienka okazuje się sprawą narodową. Z jednej strony myślę bzdura, a z drugiej coś w tym jest, bo może w końcu coś się ruszy - wyznała w wywiadzie dla "VIVY!". 

Sprawa żółtej sukienki i wagi Dominiki Gwit wydawać by się mogło, że jest już zakończona. Gwiazda na ostatnim wyjściu zachwycała na salonach! Nie wszyscy dali się jednak przekonać... Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Kasia Dziurska i Emil Gankowski na Instagramie
Instagram

 

W najnowszym wywiadzie dziennikarze zapytali Kasię Dziurską o to, jak nie przytyć zimą. Po udzieleniu odpowiedzi temat zszedł na Dominikę Gwit.

Mnie się wydaje, że ona sama siebie akceptuje i tutaj nie możemy ingerować w jej wybory, styl życia. Jest zakochana, jest szczęśliwa. Z tego co my widzimy i co pokazuje nam w mediach. Nie wiemy, jak jest w rzeczywistości. Bo czasami ludzie zakompleksieni, otyli lub właśnie wręcz przeciwnie, za szczupli, wewnętrznie walczą ze sobą. Nie chcę tutaj nic spekulować, ale Dominika ma taki sam problem. Po prostu, cieszmy się tym, jaką jest osobą. Jest osobą pogodną, akceptuje siebie, więc powinniśmy z niej brać przykład – powiedziała Dziurska w rozmowie z Jastrząb Post.

4/4
Dominika Gwit
East News

 

Czy gwiazda powinna komentować wagę aktorki?