Dominika Gwit
Instagram
1/5
Dominika Gwit
East News

Dominika Gwit budzi spore emocje za każdym razem, gdy pojawi się na salonach. Tym razem aktorka przyszła na galę "Lwice Biznesu 2018", podczas której otrzymała nagrodę za działalność charytatywną i  jednocześnie zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją. Do tej pory Dominika Gwit wybierała obszerne sukienki, w krzykliwych kolorach lub wzorach. Tym razem postawiła na klasykę - miała na sobie obcisłą małą czarną! To pierwszy raz od dawna, gdy mogliśmy zobaczyć Dominikę Gwit w takim wydaniu. Aktorka często podkreśla, że akceptuje swoje ciało i świetnie się w nim czuje, ale teraz postanowiła to udowodnić. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak prezentowała się na gali.

 

Zobacz: Zapomnijcie o żółtej sukni Dominiki Gwit! Aktorka pokazała się w nowej, szałowej stylizacji!

2/5
Dominika Gwit
Instagram

 

Dominika Gwit zachwyca dystansem do swojego wyglądu, ale to nie znaczy, że o siebie nie dba. Niedawno zdradziła, że wreszcie usłyszała diagnozę, która wyjaśnia jej problemy z wagą. Dominika Gwit cierpli bowiem na chorobę tarczycy i insulinooporność. 

 

Zobacz: 3 lata zmagań z wagą i z samą sobą... Tak wyglądała metamorfoza Dominiki Gwit!

3/5
Dominika Gwit
East News

Obecnie Dominika Gwit jest pod opieką lekarzy i widać, że leczenie przynosi efekty. Być może właśnie dlatego aktorka zdecydowała się pojawić na gali w obcisłej czarnej sukience. 

 

Zobacz: Dominika Gwit zostanie mamą? Jej słowa mówią jedno

4/5
Dominika Gwit
East News

Zmianę szybko odnotowali internauci, którzy na profilu Dominiki na Instagramie pisali:

 

Dominika, wyglądasz jak milion dolarów

Wyglądasz przepięknie.

Ale schudłaś! 

Mega ładnie, oby tak dalej - piszą fani. 

 

Zobacz: Wiemy, na co choruje Dominika Gwit! Lista jej chorób jest długa

Więcej na temat Dominika Gwit