Kasia Cichopek skrytykowana za jazdę konno
Instagram

Kasia Cichopek w ogniu krytyki za... jazdę konną na Dominikanie! "To wyzysk zwierząt". Odpowiedziała

Kasia Cichopek skrytykowana za jazdę konno
Instagram

Kasia Cichopek ostatnio spotkała się z dość dużą krytyką internautów. Wszystko przez ostatnie zdjęcie gwiazdy, na którym widzimy, jak aktorka jeździ konno. Gwiazda "M jak miłość" wybrała się z rodziną na Dominikanę i to właśnie tam wykupiła jazdę. Obserwatorzy aktorki patrząc na zdjęcie stwierdzili jednak, że koń wygląda źle, a sama jazda w tak gorącym klimacie, jest dla niego niedobra. Katarzyna Cichopek zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty internautów.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pochwaliła się swoją zapomnianą pasją! Czy znów do niej wróci?

Kasia Cichopek w ogniu krytyki internautów. Gwiazda odpowiedziała

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Tym razem jednak dość mocno została skrytykowana przez fanów. Gwiazda podczas urlopu na Dominikanie wybrała się na przejażdżkę konną i pochwaliła się tym w sieci. A to nie spodobało się internautom.

Obserwatorzy aktorki twierdzą, że ich zdaniem koń wygląda na wyczerpanego, a temperatury panujące na Dominikanie zdecydowanie mu w tej sytuacji nie sprzyjają. Pod ostatnim zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

- Zdjęcie ładne i Kasia też, ale żal tego biednego konia

Biedny konik widać, że ledwo żyje 😢

- Z całym szacunkiem pani Kasiu, ale mogła sobie Pani darować. Byłam na Dominikanie, w okolicy wodospadu El Limon również i to jakie „dojechane” i zabiedzone konie tam widziałam przeszło moje granice wytrzymałości, jestem koniarą, sama mam konia i nigdy przenigdy nie jeździłam odpłatnie np. bryczką w Krakowie i sama uczę tego moje dzieci aby nie napędzać takiego biznesu bo zawsze kryje się za tym zwierzęce cierpienie

Bardzo mi żal tego konia 

- Ile trzeba jeszcze tłuc, że takie sytuacje to jest wyzysk zwierząt. To jest niemodne, głupie, a ten zwierzak ledwo zipie w takich temperaturach - piszą internauci. 

Na ostatni z tych komentarzy, gwiazda odpowiedziała: 

24 stopnie to nie upał. A poza tym nie wykupiłam jazdy przy kurorcie, tylko od prywatnej osoby, która ma rancho daleko od hotelowych plaży. Jazda trwała 30 minut, a konie wypasane były na pastwiskach. Proszę wszystkich nie mierzyć jedną miarą. Dodatkowo osoba, od której wykupiłam jazdę pomaga zwierzętom i ma swoją fundację. Zapraszam do wpłat, skoro tak bardzo los zwierząt jest dla Pana ważny - odpowiedziała Kasia Cichopek. 

Kasia Cichopek kocha zwierzęta i bardzo troszczy się o ich los. Jej pasją jest właśnie jazda konna i jesteśmy pewni, że gwiazda nie zdecydowałaby się na przejażdżkę, gdyby zwierzęciu działa się jakaś krzywda. Myślicie, że słusznie została skrytykowana przez internautów?

Kasia Cichopek skrytykowana za jazdę konno
Instagram

Pasją Kasi Cichopek jest jazda konna. Z tego też względu gwiazda na pewno wie, jak dbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

 

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48