Kasia Cichopek ostatnio spotkała się z dość dużą krytyką internautów. Wszystko przez ostatnie zdjęcie gwiazdy, na którym widzimy, jak aktorka jeździ konno. Gwiazda "M jak miłość" wybrała się z rodziną na Dominikanę i to właśnie tam wykupiła jazdę. Obserwatorzy aktorki patrząc na zdjęcie stwierdzili jednak, że koń wygląda źle, a sama jazda w tak gorącym klimacie, jest dla niego niedobra. Katarzyna Cichopek zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty internautów.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pochwaliła się swoją zapomnianą pasją! Czy znów do niej wróci?

Kasia Cichopek w ogniu krytyki internautów. Gwiazda odpowiedziała

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Tym razem jednak dość mocno została skrytykowana przez fanów. Gwiazda podczas urlopu na Dominikanie wybrała się na przejażdżkę konną i pochwaliła się tym w sieci. A to nie spodobało się internautom.

Obserwatorzy aktorki twierdzą, że ich zdaniem koń wygląda na wyczerpanego, a temperatury panujące na Dominikanie zdecydowanie mu w tej sytuacji nie sprzyjają. Pod ostatnim zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy.

- Zdjęcie ładne i Kasia też, ale żal tego biednego konia

- Biedny konik widać, że ledwo żyje ????

- Z całym szacunkiem pani Kasiu, ale mogła sobie Pani darować. Byłam na Dominikanie, w okolicy wodospadu El Limon również i to jakie „dojechane” i zabiedzone konie tam widziałam przeszło moje granice wytrzymałości, jestem koniarą, sama mam konia i nigdy przenigdy nie jeździłam odpłatnie np. bryczką w Krakowie i sama uczę tego moje dzieci aby nie napędzać takiego biznesu bo zawsze kryje się za tym zwierzęce cierpienie

- Bardzo mi żal tego konia

- Ile trzeba jeszcze tłuc, że takie sytuacje to jest wyzysk zwierząt. To jest niemodne, głupie, a ten zwierzak ledwo zipie w takich temperaturach - piszą internauci.

Na ostatni z tych komentarzy, gwiazda odpowiedziała:

24 stopnie to nie upał. A poza tym nie wykupiłam jazdy przy kurorcie, tylko od prywatnej osoby, która ma rancho daleko od hotelowych plaży. Jazda trwała 30 minut, a konie wypasane były na pastwiskach. Proszę wszystkich nie mierzyć jedną miarą. Dodatkowo osoba, od której wykupiłam jazdę pomaga zwierzętom i ma swoją fundację. Zapraszam do wpłat, skoro tak bardzo los zwierząt jest dla Pana ważny - odpowiedziała Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek kocha zwierzęta i bardzo troszczy się o ich los. Jej pasją jest właśnie jazda konna i jesteśmy pewni, że gwiazda nie zdecydowałaby się na przejażdżkę, gdyby zwierzęciu działa się jakaś krzywda. Myślicie, że słusznie została skrytykowana przez internautów?

Instagram

Pasją Kasi Cichopek jest jazda konna. Z tego też względu gwiazda na pewno wie, jak dbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama