katarzyna_cichopek_marcin_hakiel
Mat.prasowe TVP

Kasia Cichopek pokazała seksowne zdjęcie z mężem! Tak zaczął się jej związek z Marcinem Hakielem

katarzyna_cichopek_marcin_hakiel
Mat.prasowe TVP

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują dziś 11. rocznicę ślubu! Gwiazdy powiedziały sobie "tak" 20 września 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Ich ślub był jak z bajki, jednak zanim do niego doszło kilka lat wcześniej widzowie mogli oglądać, jak rodziło się uczucie między parą. Przypomnijmy, że Kasia i Marcin poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami"! Tylko zobaczcie jaką fotką pochwalili się w 11. rocznicę ślubu.

Kasia Cichopek w "Tańcu z Gwiazdami"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka została zaproszona do drugiej edycji show, którą emitowała stacja TVN. Produkcja zadecydowała, że najlepszym partnerem dla Kasi będzie Marcin Hakiel. Kilka odcinków później okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Kasia i Marcin zakochali się w sobie na parkiecie. Wygrali drugą edycję show i do domu wrócili już razem z Kryształową Kulą.

Trzy lata później Kasia i Marcin stanęli na ślubnym kobiercu. Ich ślub był jak z bajki. Gwiazdy doczekały się dwójki dzieci: Adama i Helenki. Pociechy pary nie są związane z show biznesem. 

Z okazji rocznicy ślubu Kasia Cichopek pochwaliła się jednym z pierwszych zdjęć z Marcinem na Instagramie. Para wciąż tańczy "ramię w ramię". 

I tak oto 14 lat temu Marcin Hakiel wywrócił mój świat do góry nogami. Dziś mija 11 lat od naszego ślubu, a my nadal tańczymy ramię w ramię 🥰 Jesteś moim #partnerincrime - napisała Kasia w sieci. 

Zobacz także: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przetrwali kryzys, czy nie boją się, że „Czar par” znów wywróci ich życie do góry nogami?

Marcin odpowiedział ukochanej:

Pamiętam jak przygotowywaliśmy się do tego odcinka, Rumba, wtedy coś zaiskrzyło między nami 🔥 dzięki za te wszystkie wspólne lata Żonko, lof U tu de mun and bek 😍😁😎 - napisał.

Zobaczcie początki miłości Kasi i Marcina. Pamiętacie 2. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wygrali 2. edycję tanecznego show

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel Taniec z Gwiazdami
EastNews

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17