Karolina Pisarek podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie nagrania z podróży poślubnej. Okazuje się bowiem, że nieco ponad tydzień po bajkowym ślubie modelka i Roger Salla zdecydowali się na romantyczną podróż tylko we dwoje. Wiemy, gdzie teraz wypoczywają Karolina Pisarek i jej ukochany! Karolina Pisarek zdradziła, że w najbliższych dniach czeka ich sporo atrakcji i zwiedzania.

Reklama

Zobacz także: Sandra Kubicka pomimo zaproszenia nie pojawiła się na ślubie Karoliny Pisarek. Teraz wbija jej szpilę!

Karolina Pisarek i Roger Salla w podróży poślubnej

Dokładnie 10 czerwca 2022 Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub. Na hucznej uroczystości, która była relacjonowana nawet w "Dzień Dobry TVN" nie zabrakło gwiazd - Karolina Pisarek zaprosiła m.in. Klaudię El Dursi i Magdalenę Pieczonkę. Ostatnio magazyn "Party" donosił, ile kosztowało wielkie wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salli- okazało się wówczas, że zakochani naprawdę nie oszczędzali na uroczystości.

Teraz z kolei Karolina Pisarek i Roger Salla postanowili uczcić swój ślub podczas romantycznej podróży tylko we dwoje. Zakochani udali się w podróż poślubną! Karolina Pisarek podczas relacji na InstaStories zdradziła, że razem z mężem przylecieli do Los Angeles, ale nie jest to jeszcze docelowe miejsce ich podróży.

Przylecieliśmy tutaj na kilka dni, to jest tylko nasz przystanek. Już za trzy dni lecimy do miejsca docelowego - wyznała modelka.

Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Mama Karoliny Pisarek zachwyciła stylizacją na jej ślubie. Postawiła na nieoczywistą kreację

Zobacz także

Karolina Pisarek dodała, że dla jej męża jest to pierwsza wizyta w Los Angeles, dlatego zaplanowała dużo zwiedzania na najbliższe dni, żeby pokazać ukochanemu najfajniejsze miejsca.

- Z lotniska na zwiedzanko. Ze względu na to, że Roger jest pierwszy raz w LA to nie chcemy tracić czasu i wykorzystać ten czas w 100% i zobaczyć te najpopularniejsze miejsca - zdradziła Karolina Pisarek.

Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Karolina Pisarek pokazała swój pierwszy taniec w pełnej okazałości. "Mieliśmy z tego dużo zabawy"

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Karolinie Pisarek i jej mężowi udanej podróży poślubnej! Jak myślicie, gdzie jeszcze będą wypoczywać podczas miesiąca miodowego?

Reklama

Warto również zauważyć, że na profilu modelki na Instagramie pojawiła się informacja, że po ślubie przyjęła nazwisko męża i teraz nazywa się Karolina Pisarek-Salla.

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama