Karolina Malinowska pochwaliła się swoją nową sukienką kupioną w... Lidlu! Modelka nigdy nie ukrywała, że w jej szafie można znaleźć nie tylko kreacje od najlepszych światowych projektantów, ale także modowe perełki z bazaru czy właśnie dyskontów. Tym razem żona Oliviera Janiaka pokazała swoim fanom na Instagramie swoją najnowszą zdobycz za niecałe 40 złotych!

Reklama

Majowy weekend!!! Sukienka z Lidla za 39,90 i ją. Fashionistka ze mnie. Wyrocznie modowe nie wybaczą takiej zniewagi Miłego weekendu. Foto Christian 5lat - napisała pod zdjęciem Karolina Malinowska.

Internauci byli zachwyceni sukienką, żartobliwym wpisem i dystansem Karoliny Malinowskiej. Pod fotką modelki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Horodyńska zawału właśnie dostała

Jejku żeby każdy "celebryta" miał tak poukladane w głowie jak Ty. Normalna kobietka, z dystansem to Siebie. Oby więcej takich istotek na tym Naszym Świecie.

Fajna normalna kobieta z Ciebie ! :)

Zobaczcie jaką sukienką pochwaliła się Karolina Malinowska. My uważamy, że żona gwiazdora TVN wygląda w niej świetnie! Zgadzacie się z nami?

Zobacz także: Karolina Malinowska bardzo szczerze o formie po ciążach: "Jestem leniem. Mam zdjęcie Ewci Ch. w lodowce i nic"

Zobacz także

Karolina Malinowska pokazała sukienkę z Lidla.

Reklama

Modelka pochwaliła się swoją zdobyczą z dyskontu, ale często można ogladać ją w droższych kreacjach.

Reklama
Reklama
Reklama