Karolina Malinowska pochwaliła się sukienką z Lidla
Instagram

Karolina Malinowska pokazała się w sukience z... Lidla: "Fashionistka ze mnie"! Ładnie?

Karolina Malinowska pochwaliła się sukienką z Lidla
Instagram

Karolina Malinowska pochwaliła się swoją nową sukienką kupioną w... Lidlu! Modelka nigdy nie ukrywała, że w jej szafie można znaleźć nie tylko kreacje od najlepszych światowych projektantów, ale także modowe perełki z bazaru czy właśnie dyskontów. Tym razem żona Oliviera Janiaka pokazała swoim fanom na Instagramie swoją najnowszą zdobycz za niecałe 40 złotych!

Majowy weekend!!! Sukienka z Lidla za 39,90 i ją. Fashionistka ze mnie. Wyrocznie modowe nie wybaczą takiej zniewagi Miłego weekendu. Foto Christian 5lat - napisała pod zdjęciem Karolina Malinowska.

Internauci byli zachwyceni sukienką, żartobliwym wpisem i dystansem Karoliny Malinowskiej. Pod fotką modelki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Horodyńska zawału właśnie dostała

 

Jejku żeby każdy "celebryta" miał tak poukladane w głowie jak Ty. Normalna kobietka, z dystansem to Siebie. Oby więcej takich istotek na tym Naszym Świecie.

 

Fajna normalna kobieta z Ciebie ! :)

Zobaczcie jaką sukienką pochwaliła się Karolina Malinowska. My uważamy, że żona gwiazdora TVN wygląda w niej świetnie! Zgadzacie się z nami?

 

Zobacz także: Karolina Malinowska bardzo szczerze o formie po ciążach: "Jestem leniem. Mam zdjęcie Ewci Ch. w lodowce i nic"

 

Karolina Malinowska pokazała sukienkę z Lidla.

 

Modelka pochwaliła się swoją zdobyczą z dyskontu, ale często można ogladać ją w droższych kreacjach.

Więcej na temat Karolina Malinowska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33