Karolina Malinowska w kapeluszu

Karolina Malinowska bardzo szczerze o formie po ciążach: "Jestem leniem. Mam zdjęcie Ewci Ch. w lodowce i nic"

Karolina Malinowska w kapeluszu

Karolina Malinowska opowiedziała o tym, jak wygląda jej powrót do formy po urodzeniu trojga dzieci. Okazuje się, że nie jest to łatwe! Malinowska, w bardzo szczerym wpisie na swoim blogu przyznała, że nadal walczy o poprawę wyglądu. Karolina po raz kolejny udowodniła, że ma spory dystans do siebie. Niestety, w walce o lepszą sylwetkę, nie wszystko idzie po jej myśli. Powód? Bardziej prozaiczny niż wam się wydaje:

Często w mailach od Was pojawiają się pytania jak udało mi się wrócić do formy po urodzeniu trzech synów? No więc tadaaaam! Nie udało mi się! Wcale! At all! Ni chu chu! Dlaczego? Bo jestem LENIEM (nie wierzę, że to napisałam!), bo mi się NIE CHCE. Bo mam z tego powodu doła. Bo sobie tłumaczę, że dam radę… Albo od jutra. I choć wiem, że to pieprzone jutro było wczoraj, to nadal nic. Nic - napisała Karolina Malinowska na swoim blogu.

Modelka i żona Oliviera Janiaka już jakiś czas temu wyznała, że trenuje z Ewą Chodakowską, by wrócić do formy:

Tak. Pewnie. Mam zrywy i sobie myślę „DAM RADĘ”. I nawet mam zdjęcie Ewci Ch. w lodowce i nic. Nic. (...) Ile razy to ja się już brałam w garść… Milion. Miliard nawet. Tym razem jednak postanowiłam, że się nie poddam. Bo nie mogę - wyznała Malinowska.

Karolina jest jedną z tych gwiazd, które raczej stroną od inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, lecz na blogu zdradziła, że by poprawić swój wygląd, zdecydowała się na wizytę u chirurga plastycznego. Malinowska zdecydowała się na usunięcie swojej blizny na brzuchu, która jest jej największym kompleksem. Ma być to zaledwie pierwszy krok Karoliny w walce z niedoskonałościami. Brawo, będziemy trzymać kciuki za postępy!

 

Zobacz też: Czy Karolina Malinowska tyje przez kluski swojej babci? Modelka opowiedziała jak jest naprawdę.

 

Karolina Malinowska postanowiła podjąć walkę ze swoimi niedoskonałościami.

Karolina Malinowska w niebieskim płaszczu w pepitkę, czarnej sukience i butach
ons.pl

 

Modelka poddała się zabiegowi, który ma zlikwidować jej bliznę na brzuchu.

Karolina Malinowska metamorfozy

 

Więcej na temat Karolina Malinowska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33