Korwin ma radę dla ciężarnej Kożuchowskiej
Akpa

Ciężarna Kożuchowska robi furorę w mediach. Korwin ma dla niej cenną radę

Korwin ma radę dla ciężarnej Kożuchowskiej
Akpa

Wydawało się, że sam fakt, iż Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży sprawi, że kolorowa prasa będzie pisała na ten temat na tyle sposobów, że inne sfery jej życia zejdą w cień. Niestety, okazało się, że tabloidy nie stosują taryfy ulgowej wobec przyszłej mamy i ostatnio pojawiło się sporo doniesień godzących w wizerunek aktorki. Przypomnijmy: Ciężarna Kożuchowska rozlicza się z plotkami. Teraz czeka już tylko na poród

Czym ta fabrykacja negatywnych publikacji może być spowodowana? Karolina Korwin Piotrowska nie ma wątpliwości - Kożuchowska generuje po prostu tak ogromne zainteresowanie, że tabloidy napiszą o niej cokolwiek, bo to gwarantuje wysoką sprzedaż. Dziennikarka docenia fakt, iż gwiazda w ogóle nie mówi o swojej ciąży i ma nadzieję, że będzie konsekwentnie odmawiać zaglądania do jej życia prywatnego.  


Małgorzata nie mówi nic o ciąży, a tabloidy szukają zysków. Ona zawsze dobrze się sprzedaje! Myślę, że nadal powinna być konsekwentna i unikać robienia z życia prywatnego medialnej szopki - ocenia Korwin w rozmowie z "Party".


Mamy wrażenie, że o to akurat nie musimy się martwić. Też doceniacie Kożuchowską za taką postawę?

Zobacz: Na to zdjęcie czekaliśmy miesiącami. W końcu widać wyraźnie ciążowy brzuszek Kożuchowskiej

 

Ciężarna Kożuchowska w nowej kampanii reklamowej:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01