Zosia Zborowska w sukience na jedno ramię

Karolina Korwin Piotrowska o Zosi Zborowskiej: "Warto mieć wszystko w d..."

Zosia Zborowska w sukience na jedno ramię

Karolina Korwin Piotrowska zna polski show-biznes na wylot. Dziennikarka od lat śledzi co dzieje się w mediach i na bieżąco komentuje zaistniałe zjawiska, sytuacje i pojawiające się na czerwonym dywanie osoby. Tym razem pod lupę wzięła Zosię Zborowską, która stała się w ostatnich tygodniach ulubienicą mediów.

Przyglądam się jej i wiem jedno: ta dziewczyna rozwala system. Zofia Zborowska to najbardziej inteligentna aktorka młodego pokolenia. I nie boi się mówić prawdy prosto w oczy. W sumie nie interesuje mnie. Wiem, że cokolwiek powie ma jakąś wartość i że człowiek słysząc ją się szczerze uśmiecha. To strasznie fajne, że wśród jej pokolenia skupionego na lajkach, snapach i czatach są osobniki zabawne, ironiczne i odważne.

Karolina Korwin Piotrowska o Zosi Zborowskiej

Dziennikarka chwali postawę aktorki, która do świata fleszy i telewizji podchodzi z ogromnym dystansem. Dodatkowo nie boi się mówić prawdy na temat ciągłego życia na świeczniku i funkcjonowania w mediach. Korwin ma jednak dla niej radę:

Kiedy media obiegła informacja o tym, że Z , zamieściła na facebooku video, w którym śpiewa "w dupie to mam". Zosiu, pozwolę sobie tak napisać, czeka cię naprawdę duża dupa, bo szybko się przekonasz, że sporo tam będziesz musiała pomiescić :-) Ale wiesz co? Warto mieć czasem wszystko dokładnie w dupsku niż przejmować się utyskiwaniem analfabety. Lepiej być "kontrowersyjną" niż żadną.

Najnowszy felieton Karolina Korwin Piotrowska kończy słowami uznania dla Zosi Zborowskiej:

Jak teraz sobie czytam newsy o Zofii Zborowskiej to myślę, że fajna z niej dziewczyna, niewykreowana przez nikogo, autentyczna i niegłupia. Może dlatego, że od dziecka widziała w jakim świecie żyli jej rodzice i doskonale zna jego realia. I wie, że lepiej mieć dłuższą "datę przydatności do spożycia" a nie być bezbarwnym i niezdrowym hamburgerem konsumowanym byle jak i na szybko jak niestety większość jej koleżanek z branży…

Też lubicie Zosię?

 

Zosia Zborowska na pokazie Roberta Kupisza

Zofia Zborowska na pokazie Roberta Kupisza "Fair Play"

Karolina Korwin Piotrowska na Warszawskich Targach Książki

Karolina Korwin Piotrowska na Warszawskich Targach Książk

Zosia Zborowska

Zofia Zborowska
ONS

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01