Zosia Zborowska
Zosia Zborowska Facebook

Zosia Zborowska o artykułach na swój temat: „W d**** to mam”. Poznajcie córkę znanego aktora!

Zosia Zborowska
Zosia Zborowska Facebook

Zosia Zborowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"


Jako pierwsi podaliśmy informację, że jedną z uczestniczek show “Twoja Twarz Brzmi znajomo” będzie Zosia Zborowska. Poza nią w programie zobaczymy również m.in. Bartka Kasprzykowskiego czy Michała Kwiatkowskiego.


Kilka dni po tym, jak wyjawiliśmy, że Zosia będzie nową gwiazdą stacji Polsat, aktorka potwierdziła na Facebooku swój udział w show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Media od razu zaczęły pisać o jej karierze i przypominać zdjęcia z ojcem Wiktorem Zborowskim. Zosia szybko komentowała publikacje mediów na swój temat. Co powiedziała? Posłuchajcie sami!

 
Jakby ktoś miał watpliwości co mysle na temat artykułów na mój temat. Miłego weekendu kochani! ✌️ #snap #zborosia #mikromusic
Posted by Zosia Zborowska on 25 lipca 2015

Na Facebooku Zosi Zborowskiej można znaleźć nie tylko tego typu „oryginalne” filmiki, ale również dużo zdjęć aktorki. Głównie selfie, choć pojawiają się też zdjęcia z Martą Wierzbicką, Piotrem Adamczykiem czy z jej tatą, aktorem Wiktorem Zborowskim.


Kim jest Zosia Zborowska?


Zofia, podobnie jak jej tata, jest aktorką. Skończyła szkołę teatralną, zagrała gościnnie m.in. serialu “Przystań”, filmie “Miłość na wybiegu” oraz podkładała głos w wielu znanych produkcjach. Zosia obecnie występuje wraz ze swoją przyjaciółką Martą Wierzbicką w sztuce "Kiedy kota nie ma" w teatrze Capitol.

 
Razem z Wieśka pokazujemy jęzora wszystkim tym co źle traktują zwierzęta!!!!!!
Posted by Zosia Zborowska on 23 lipca 2015

 

 
Filmowa dresiara 󾌳 #onset #boobs #pushup #wiadomo 󾌴
Posted by Zosia Zborowska on 7 lipca 2015

 
Aha, wlasnie gramy "Kiedy kota nie ma" w Capitolu! Drugi zaczynamy o 19.00 ! Dzień na pełnej pi....p 󾌳✌️
Posted by Zosia Zborowska on 11 października 2014
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00