Karolina Korwin Piotrowska o Mateuszu Madze
ONS
Newsy

Korwin wzięła na tapetę Magę: Czegoś takiego jeszcze nie widziałam

Oberwało się też Rafalali

Mateusz Maga to niekwestionowana gwiazda czwartej edycji Top Model. Choć odpadł już z programu, może liczyć na olbrzymie zainteresowanie internautów i mediów. Nie zawsze tak pozytywne, jak mógłby sobie tego życzyć. Na androgynicznego modela spada bowiem ogromna fala krytyki, którą przypłacił podobno załamaniem nerwowym. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jest gejem, ale..."

Teraz na tapetę postanowiła wziąć Mateusza Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka poruszyła temat kontrowersji wokół modela w ostatnim odcinku Magla Towarzyskiego i doszła do dość smutnych wniosków. Jej zdaniem Maga może pochwalić się fantastyczną urodą i ma szanse na dużą karierę. Niestety, hejt wymierzony w jego osobę jest nieporównywalny do niczego innego. W związku z tym, Karolina ma dla niego radę - totalne odcięcie się od internetu i komentarzy wypisywanych przez anonimowe osoby w sieci.
 

Mateusz Maga. Nie wie, czy chce być facetem, czy dziewczyną, ale wygląda niewiarygodnie. Fantastyczna twarz, zachwyca się nim nawet, wybredny jeśli chodzi o typy urody modeli, Marcin Tyszka. Na Mateusza spada niewiarygodny hejt i ten hejt mnie przeraża. Zawiera się on w tytule strony na Facebooku "Mateusz Maga wypierdalaj", którą zalajkowało kilkadziesiąt tysięcy osób. Strona promuje to, że Maga jest generalnie do niczego. Druga rzecz - niejaka Rafalala, która porównuje się w telewizji śniadaniowej do ofiar Holocaustu podczas II wojny światowej, która jest w podobnej sytuacji co Mateusz, pisze, że, cytuję, "Mateusz jest pizdą". Fajnie, prawda? Siedzę w tym biznesie parę lat i takiego szajsu lanego na tego chłopaka to nie widziałam. To wiele mówi o nas. Jesteśmy głupi i prostaccy. Mateusz, Ty się trzymaj. Życzę ci dużo, dużo sił i błagam - nie zaglądaj do internetu, Facebooka, nie czytaj komentarzy - grzmiała Karolina.


Zgadzacie się z Korwin? Maga powinien ograniczyć czytanie tego, co piszą o nim w sieci?

Zobacz: Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum

 

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Kim jest Mateusz Maga. Mateusz Maga z Top Model 4. Mateusz Maga wiek. Mateusz Maga sesje zdjęciowe
Facebook
Newsy
Mateusz Maga z Top Model 4 obiektem kpin w sieci. Głos zabrali geje
Najpierw zwyzywała go Rafalala

Mateusz Maga budzi skrajne emocje od emisji pierwszego odcinka "Top Model 4". Jego "naga" sesja stała się w sieci obiektem kpin i żartów. Nawet Rafalala , która wydawać by się mogło, rozumie problem inności zwyzywała go w ostrym komentarzu na Facebooku. Zobacz: Rafalala zażenowana Mateuszem Magą z Top Model: Mimoza i psychiczna ciota Fala nienawiści skierowana w stronę Mateusza jest coraz większa. Model ewidentnie nie rozumie, co wpłynęło na takie postrzeganie jego osoby i nie raz dał upust swoim emocjom na Facebooku. Wśród ludzi, którzy krytykują jego androgyniczny wygląd i tembr głosu na szczęście znajdują się też obrońcy. Tym razem słowa wsparcia wyraziła społeczność homoseksualna na profilu popularnego magazynu LGBTQ "Replika": Ze zgrozą obserwujemy rosnącą falę nienawiści wobec Mateusza Magi, uczestnika programu TVN „Top Model”. Mateusz niektórym nie pasuje do wizerunku tzw. prawdziwego mężczyzny. To wystarcza, by pojawiły się takie komentarze, jak np.: „Czemu tacy się rodzą?”, „pizda a nie facet”, „odrażający”, „powinni go zutylizować i zabić na śmierć”, „łamaga”. Wszystko to jest - oczywiście i niestety - podszyte ordynarną homofobią: pod zdjęciem, na którym Maga pozuje z nagim mężczyzną, jeden z najpopularniejszych komentarzy to: „ja bym się bał przy nim tak stać, jeszcze Maga by się podniecił”. Jasne, „prawdziwy” mężczyzna trzęsie portkami i wpada w histerię przed każdym – domniemanym – gejem . Cały wpis zakończony jest puentą: Mateusz, póki nie robisz nikomu krzywdy, możesz być, jaki chcesz. Trzymaj się. Uwadze czasopisma nie umknął też komentarz Rafalali:  W poprzednim poście - na temat nienawiści wobec Mateusza Magi (uczestnika "Top Model") - powinniśmy byli jeszcze odnieść się do wypowiedzi Rafalali na temat Mateusza - co podnosicie w komentarzach. Macie...

Mateusz Maga nie jest gejem
Facebook
Newsy
Maga zdziwiony komentarzami w sieci: Można myśleć, że jestem gejem, ale...
Mateusz rozwiewa wątpliwości na swój temat

Ciężko w tym momencie przewidzieć, kto z uczestników czwartej edycji Top Model zrobi furorę w modelingu, ale jedno jest pewne - program wykreował już jedną postać medialną, o której jeszcze długo będzie głośno. Chodzi oczywiście o Mateusza Magę , początkowo lansowanego na wielkie objawienie show, a dziś krytykowanego przez niemal wszystkich, łącznie z zachwycającymi się nim kiedyś jurorami. Przypomnijmy: "Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak!" Maga wciąż wzbudza też ogromne emocje wśród internautów. Wulgarny fanpage na Facebooku, na którym zbierali się hejterzy aspirującego modela został już wprawdzie usunięty z sieci, ale pod artykułami na jego temat wciąż jest bardzo gorąco. Bardzo często przewija się w nich wątek orientacji seksualnej Mateusza, co zauważył również sam zainteresowany. W najnowszym wywiadzie deklaruje jednak, że nie jest homoseksualistą, jak sugerują internauci. Dodaje, że jest sam i taki stan mu odpowiada.   Padały też słowa, że jestem osobą homoseksualną, nie wiem na jakiej podstawie to stwierdzały. No może rzeczywiście, patrząc na niektóre moje wypowiedzi, na ten głos i tak dalej, zachowanie, tak, może takie wnioski rzeczywiście mogą się nasunąć. Natomiast nie, nie jestem osobą homoseksualną, zawsze chciałem być i jestem sam, jestem singlem i co do tego nie mam żadnych wątpliwości - wyznaje w rozmowie z kafeteria.tv Maga. Wszelkie wątpliwości rozwiane? Zobacz: Maga rozczarowany wizytą w DDTVN. Ma żal do Wolińskiego   Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Rafalala skrytykowała Mateusza Magę
ONS
Newsy
Rafalala zażenowana Mateuszem Magą z Top Model: Mimoza i psychiczna ciota
Kobieta z penisem bardzo ostro o modelu

Mateusz Maga od samego początku swojego udziału w "Top Model 4" wzbudza wiele kontrowersji. Sam Marcin Tyszka był zszokowany jego urodą, a Joanna Krupa wielokrotnie sugerowała, że nie wróży mu kariery ze względu na jedną i tę samą minę. Wydawałoby się, że jego androgyniczna uroda i charyzma przyniosą mu sukces.  Przypomnijmy: Tyszka: Nigdy kogoś takiego nie spotkałem Tymczasem o Mateuszu Madze mówią wszyscy i to niekoniecznie w samych pozytywach. Internauci założyli fan page "Mateusz Maga Wypierdalaj", który wyśmiewa jego zachowania w show. Pozostali uczestnicy Top Model też nie są mu zbyt przychylni, szczególnie męska część. Teraz do grona hejterów modela dołączyła kobieta z penisem, Rafalala . Wydawać by się mogło, że transseksualistka zrozumie Mateusza, a tym czasem jeszcze bardziej podcięła mu skrzydła: Pewnie odbierzecie mój wpis jako kontrowersyjny, ale muszę to powiedzieć Mateusz Maga jest pizdą. Nie oceniam go pod względem wyglądu, jego androginiczności czy trans genderyzmu. Chodzi o jego zachowanie. O bycie mimozą i kompletną psychiczną ciotą. To w jaki sposób mówi, jak mówi i co mówi- woła o pomstę do nieba! Jaja, jaja, jaja wyhoduj je Mateusz, błagam! A jeśli się ze mną nie zgadzacie wymięcie kilka jego cech charakteru, bo dla mnie jest tak nijaki, że nie wiem kompletnie kim jest. Uwielbiam spotykać ludzi z pasją, energią, poczuciem humoru. Niestety on tego nie posiada. - komentuje Rafalala. Czy to już brak tolerancji? Zobacz: Mateusz Maga z Top Model prześladowany w sieci. Broni go zapomniana gwiazda   Tak Mateusz pozuje do zdjęć:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner