Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Karolina Korwin Piotrowska o decyzji komisji w sprawie Durczoka
ONS
Newsy

Korwin Piotrowska skomentowała decyzję komisji TVN: Chodziło o zrobienie większego smrodu

Dziennikarka podtrzymuje swoje stanowisko

Śledztwo w sprawie oskarżeń Kamila Durczoka ze strony "Wprost" trwało kilkanaście dni w ciągu których przesłuchano blisko 40 osób. Dzisiaj zapadła oficjalna decyzja, a dziennikarz musiał pożegnać się z posadą w TVN. Zobacz: Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN!

Gorący temat odbił się echem we wszystkich mediach, a internauci są jak zawsze podzieleni. Głos zabrała również Karolina Korwin Piotrowska, która po ukazaniu się pierwszego kontrowersyjnego materiału odeszła z "Wprost". Dziennikarka utrzymuje stanowisko, że poczynania redaktorów tygodnika były nieetyczne i najbardziej liczyła się sprzedaż numeru. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Facebooku:

Nadal uważam, że okładka i artykuł "Wprost" mówiące o sytuacjach z życia prywatnego KD były niedopuszczalne, nieetyczne i były manipulacją, chodziło bowiem wyłącznie o dobrą sprzedaż gazety i zrobienie większego smrodu, a nie o mobbing. Sam mobbing tak dobrze jak plastikowa lala się nie sprzeda. I redaktorów nie interesuje. Szkoda, bo jak pisałam, ja i moi znajomi coś o tym wiemy.

Słusznie?

Zobacz: Korwin komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję. Zwraca uwagę na istotny szczegół
 
 

Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS
Newsy
Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik
To jeszcze nie koniec

W ciągu ostatnich kilkunastu dni specjalnie powołana komisja badała sprawę oskarżeń wobec Kamila Durczoka o mobbing i molestowanie. Ostateczny werdykt zapadł w tej kwestii zapadł wczoraj. Zobacz:  Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN! Werdykt skomentowała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która dalej podtrzymywała swoje stanowisko o nieetycznym zachowaniu tygodnika "Wprost". Nie da się ukryć, że wszyscy czekali na słowa dziennikarza i jego zdanie na temat decyzji, jaką podjęła komisja. Durczok skomentował sprawę wczoraj w rozmowie z fakt.pl: W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować. Nie są mi bowiem znane wyniki ustaleń Komisji ani ewentualne oskarżenia osób przez nią przesłuchiwanych. Głos zabrał także prawnik byłego szefa "Faktów", Jacek Dubois:   Mój klient ma ograniczone możliwości komentowania tej sprawy publicznie. Natomiast będzie bronił swojego dobrego imienia oraz dochodził swoich praw na drodze sądowej wobec wydawcy tygodnika „Wprost”, jego autorów oraz ewentualnych innych osób. Pierwsze pozwy zostaną złożone w najbliższych dniach. Mogę tylko przypomnieć, iż zgodnie ze swoim oświadczeniem sprzed dwóch tygodni Kamil Durczok, oddając się do dyspozycji stacji złożył deklarację, iż w obecnej sytuacji jego dalsze kierowanie redakcją „Faktów” nie jest możliwe.  Sprawę definitywnie postanowiła również zakończyć stacja: Wszystko, co mieliśmy do podania do wiadomości publicznej w tej sprawie, znalazło się w komunikacie. Z naszej strony sprawa jest zamknięta - powiedziała Emilia Ordon, rzecznika stacji, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Tymczasem należy czekać na dalszy przebieg działań Kamila Durczoka wobec...

Kamil Durczok żąda dwóch milionów odszkodowania
ONS
Newsy
Durczok nie odpuści redaktorom "Wprost". Domaga się wysokiego odszkodowania
Ta kwota robi wrażenie

Specjalnie powołana komisja do zbadania sprawy molestowania i mobbingu stosowanych przez Kamila Durczoka wydała decyzję. Dziennikarz i jego prawnik skomentowali tę decyzję. Zobacz: Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik Panowie postanowili wyciągnąć konsekwencje od redaktorów "Wprost" za nierzetelne śledztwo. Jacek Dubois, prawnik dziennikarza, zapowiedział, że będzie około 5-6 pozwów. Jeden z nich z pewnością powędruje do Sławomira Latkowskiego, redaktora naczelnego tygodnika. Tymczasem Super Express podaje jakiego zadośćuczynienia będzie domagał się Durczok. Były szef "Faktów" liczy na dwa miliony odszkodowania, czyli kwota jest całkiem spora. Uda mu się? Zobacz:  Korwin Piotrowska skomentowała decyzję komisji TVN: Chodziło o zrobienie większego smrodu     Kamil Durczok na salonach:

Karolina Korwin Piotrowska o występie Oli Kisio w telewizji
ONS
Newsy
Korwin śmieje się z Kisio: Działa na zasadzie kontraktu z matką, która jest pośmiewiskiem
Ola skrytykowana za ostatnie złote myśli

Aleksandra Kisio niedawno została mamą. Wraz z ukochanym nie kryją swojego szczęścia z powodu narodzin syna, i w związku z tym podjęli ważną decyzję, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zobacz:  Ola Kisio szykuje ogromne zmiany w życiu. Decyzja już zapadła Krótko po porodzie aktorka odwiedziła "Dzień Dobry TVN", gdzie szczegółowo opowiedziała o porodzie. Bez skrępowania ujawniła intymne szczegóły wyznając, że trafiła na "patologię ciąży". Jej obszerny opis przebiegu stanu błogosławionego i porodu skomentowała Karolina Korwin Piotrowska . W swojej rubryce we "Wprost" poświęciła gwieździe kilka linijek tekstu: Zahipnotyzowani widzowie czekali przed telewizorami czekali na pokaz krwi pępowinowej, ewentualnie samego noworodka. To nie nastąpiło. Obawiam się, że to kwestia czasu, bo Ola działa według recepty: wszystko na sprzedaż. Rozumiem, że teraz działa na zasadzie kontrastu z matką, która jest pośmiewiskiem mediów. Ale od sprzedawania prywatności mediom po wyjściu z porodówki do bycia obiektem szyder, a nie - jak teraz- współczucia, droga jest krótka.  Karolina ma rację? Zobacz:  Najpierw Kołakowska, a teraz Korwin Piotrowska. Blog Zosi Ślotały w ogniu krytyki     Najlepsze cytaty minionego roku wg Karoliny Korwin Piotrowskiej:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner