Karolina Korwin Piotrowska o wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję
ONS
Newsy

Korwin komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję. Zwraca uwagę na istotny szczegół

"To dobry wybór"

Dzisiejszy wieczór z pewnością należy do Moniki Kuszyńskiej! To właśnie ona będzie reprezentować Polskę na 60. Konkursie Eurowizji 2015 w Wiedniu. Wokalistka wykona tam balladę z pięknym przesłaniem. Przypomnijmy: Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę?

Wybór byłej wokalistki Varius Manx wzbudza ogromne kontrowersje. Nie tylko ze względna na utwór, który zaprezentuje. Większość przeciwników skupia się na tym, że Monika jeździ na wózku inwalidzkim i w ten sposób Polska chce wzbudzić litość całej Europy. Zupełnie innego zdania jest Karolina Korwin Piotrowska, którą poprosiliśmy o komentarz w sprawie:

To jest bardzo dobry wybór. Dziewczyna ma głos, znakomicie śpiewa, świetnie wygląda. Dobrze, że wysyłamy kogoś, kto reprezentuje pewne wartości. Do tej pory jeździły zespoły, które nie niosły za sobą głębszego przesłania, a tu jest inaczej. To dobrze o nas świadczy. Jeśli rok temu kobieta z brodą obaliła pewne stereotypy, to tak może być tym razem. Udowodniliśmy, że Polska, podobnie jak Europa, nie zna granic, takie też jest przesłanie konkursu, więc powinniśmy się cieszyć. Pamiętajmy, że tam muzyka jest czasem na 2, 3 miejscu. Jeśli mamy przełamywać bariery, to tylko w taki sposób. Jestem za. - mówi nam dziennikarka


Nic dodać, nic ująć.

Zobacz: Korwin nie jest zachwycona metamorfozą Chylińskiej. Organizator Fryderyków miażdży jej udział w show

Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Monika Kuszyńska na planie teledysku:

Justyna Steczkowska o wyborze Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy
Steczkowska przełamała schematy na Eurowizji 20 lat temu. Wystosowała apel do Kuszyńskiej
Mamy cenny komentarz diwy

Wybór Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję wzbudził mnóstwo emocji. Pojawiły się zarówno głosy wsparcia, ale i krytyki. Decyzję TVP zachwalała m.in. Karolina Korwin Piotrowska, która wie, że dzięki temu przełamujemy bariery. Przypomnijmy: Korwin komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję. Zwraca uwagę na istotny szczegół 20 lat temu na Eurowizji reprezentowała nas Justyna Steczkowska . Choć, jak sama mówi, "przegrała tam z kretesem", czuła się wygraną, ponieważ zaśpiewała utwór ("Sama"), niepasujący do konwencji muzycznego konkursu, jednak całkowicie w jej klimacie. Propozycja Steczkowskiej została wówczas wychwalona m.in. przez prowadzącą owy konkurs . Poprosiliśmy więc diwę o komentarz w sprawie wyboru Moniki. Artystka jest zachwycona: Gratulacje dla Telewizji Polskiej, za wielki krok w przełamywaniu barier i europejskie myślenie. Monika! Jestem pełna podziwu dla Ciebie! Swoją odwagą i wiarą pokazujesz światu, że ciało nie określa naszego człowieczeństwa . Powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki!!! - mówi nam piosenkarka Cenne słowa. Zobacz: Tak wyglądał wybór Kuszyńskiej na Eurowizję Wybór Kuszyńskiej na Eurowizję:

Doda o Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy
Doda zaskoczona wyborem Kuszyńskiej na Eurowizję: Mam nadzieję, że Monika nie poczuje się marionetką
Kontrowersyjna opinia artystki

Dziś media mówią tylko o jednym - wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję 2015. Piosenkarka, która kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi i do dziś porusza się na wózku, będzie reprezentować nasz kraj w Wiedniu z piosenką "In The Name of Love". Przypomnijmy: Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę? Głos w sprawie wyboru Moniki zabrała niedawno Doda . To ona przez długi czas była typowana przez fanów na konkurs, a sama podgrzewała jeszcze przedwczoraj atmosferę, udostępniając angielską wersję swojego ostatniego przeboju. N iestety, prezes TVP ma do niej prywatne zastrzeżenia, dlatego też zablokował jej występ. Artystka na swoim Facebooku napisała: Eurowizja już dawno przestała być konkursem piosenki, a zaczęła być konkursem pomysłu na przełamywanie stereotypów, barier. Pomysłu, który niesie za sobą idee (czasem kontrowersyjne) i wartości pod którymi może podpisać sie cała Europa. Dlatego wybór Moniki jest świetnym ruchem pr-owym. Jaki będzie finał? T ego nie przewidzi nikt... zwłaszcza z Finlandią. Mam tylko nadzieję, że Monika koniec końców, nie poczuje się tylko jak marionetka;/ Od tej chwili powinna tą szansę wycisnąć jak cytrynę - również dla siebie;) Zapomnieć o presji. Powodzenia Monika!Trzymamy kciuki !!! - pisze Zobacz: Tak wyglądał wybór Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję Kontrowersyjne słowa. Co sądzicie o wyborze Moniki Kuszyńskiej? W środowisku pojawiło się już kilka krytycznych głosów. Wystarczy przypomnieć wypowiedź Tomka Luberta. Zobacz: Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę!   Zagraniczne media o udziale Dody na Eurowizji:

Edyta Górniak o udziale Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji
Akpa
Newsy
Górniak chciała reprezentować Polskę na Eurowizji. TVP wybrała Kuszyńską. Diwa krótko skomentowała decyzję
Co mówi wokalistka?

Wybór Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję 2015 wzbudza wielkie emocje. Decyzję TVP skomentowało już sporo gwiazd - m.in. Karolina Korwin Piotrowska oraz Doda, która była typowana przez fanów na naszą reprezentantkę. Przypomnijmy: Doda zaskoczona wyborem Kuszyńskiej na Eurowizję: Mam nadzieję, że Monika nie poczuje się marionetką Na Eurowizję chciała również jechać Edyta Górniak . Niestety, swoją propozycję zgłosiła zbyt późno, więc TVP musiało wybrać kogoś innego. Postawiono na Monikę. Jak ten wybór skomentowała diwa? Na swoim Facebooku krótko napisała: Cieszę się z wyboru Moniczki i trzymam za nią kciuki. Przeszła nazbyt dużo i zasługuje na wiele szczęścia - mówi Krótko i na temat. Zobacz: Tak wyglądał wybór Kuszyńskiej na Eurowizję Wybór Kuszyńskiej na Eurowizję

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner