Karolina Korwin Piotrowska o wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję
ONS

Dzisiejszy wieczór z pewnością należy do Moniki Kuszyńskiej! To właśnie ona będzie reprezentować Polskę na 60. Konkursie Eurowizji 2015 w Wiedniu. Wokalistka wykona tam balladę z pięknym przesłaniem. Przypomnijmy: Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę?

Wybór byłej wokalistki Varius Manx wzbudza ogromne kontrowersje. Nie tylko ze względna na utwór, który zaprezentuje. Większość przeciwników skupia się na tym, że Monika jeździ na wózku inwalidzkim i w ten sposób Polska chce wzbudzić litość całej Europy. Zupełnie innego zdania jest Karolina Korwin Piotrowska, którą poprosiliśmy o komentarz w sprawie:

To jest bardzo dobry wybór. Dziewczyna ma głos, znakomicie śpiewa, świetnie wygląda. Dobrze, że wysyłamy kogoś, kto reprezentuje pewne wartości. Do tej pory jeździły zespoły, które nie niosły za sobą głębszego przesłania, a tu jest inaczej. To dobrze o nas świadczy. Jeśli rok temu kobieta z brodą obaliła pewne stereotypy, to tak może być tym razem. Udowodniliśmy, że Polska, podobnie jak Europa, nie zna granic, takie też jest przesłanie konkursu, więc powinniśmy się cieszyć. Pamiętajmy, że tam muzyka jest czasem na 2, 3 miejscu. Jeśli mamy przełamywać bariery, to tylko w taki sposób. Jestem za. - mówi nam dziennikarka


Nic dodać, nic ująć.

Zobacz: Korwin nie jest zachwycona metamorfozą Chylińskiej. Organizator Fryderyków miażdży jej udział w show


Monika Kuszyńska na planie teledysku: