Na początku marca Karolina Gilon przekazała radosne wieści, że jest szczęśliwie zakochana. Jak się okazało, jej wybrankiem jest Mateusz Świerczyński, uczestnik 7. edycji "Love Island". Od tamtej pory Instagram gwiazdy zalewała fala romantycznych ujęć z ukochanym, aż tu nagle takie wieści! Karolina Gilon przyznała wprost, że jest po poważnej kłótni z Mateuszem. Co się stało i co z ich relacją?

Reklama

Karolina Gilon przekazała niepokojące wieści. Chodzi o jej relację z Mateuszem

Związek Karoliny Gilon i Mateusza Świerczyńskiego od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie fanów. Wszystko przez to, że prowadząca "Love Island" sparowała się z dawnym uczestnikiem tego show. Fani od pierwszych chwil zaczęli mocno kibicować tej dwójce i z jeszcze większym zaciekawieniem zaczęli śledzić ich media społecznościowe. Zakochani od momentu oficjalnego ujawnienia ich związku regularnie dzielili się romantycznymi kadrami. Tym razem jednak Karolina Gilon zaskoczyła fanów nowym InstaStories dotyczącym jej relacji z Mateuszem.

Karolina Gilon pokazała nowe nagranie z ukochanym
Instagram @karolinagilonofficial

Jak się okazało, para ma właśnie za sobą pierwszą poważną kłótnię!

Kłopoty w raju. Ej, czy jak jesteśmy po pierwszej, większej kłótni, to można powiedzieć, że już związek wszedł na wyższy level? A to, że się przy tym nie pozabijaliśmy to już w ogóle high level?
– przyznała fanom Karolina Gilon.
Karolina Gilon i Mateusz
Instagram/karolinagilonofficial

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że mimo pierwszej poważnej kłótni relacja tej dwójki nie ucierpiała. Co więcej, zakochani na poprawę humoru postanowili udać się nawet razem na zakupy.

A na poprawę dzisiejszego humoru poszliśmy kupić mi rolki, ostatnio jeździłam na nich, jak miałam jakieś kilka lat. Ciekawe, co to będzie… Pan w sklepie powiedział, że widzi potencjał. No zobaczymy, zobaczymy
- dodała Gilon

Jak wiadomo, kłótnie zdarzają się w każdym związku, ale najważniejsze jest to, że najwyraźniej Karolina Gilon i Mateusz szybko rozwiązali swój spór.

Zobacz także

A Wy, śledzicie losy tej pary?

Reklama

Zobacz także: Dan z "Love Island" zaskoczył wyznaniem ws. Amandy i Emi. Spodziewaliście się tego?

Karolina Gilon i Mateusz
Instagram/karolinagilonofficial
Reklama
Reklama
Reklama