Karol Strasburger z partnerką
ONS
1/4
Karol Strasburger z partnerką
ONS

Karol Strasburger chce zostać ojcem? Gwiazdor TVP już od kilku miesięcy nie ukrywa swojego związku z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. To właśnie jego menadżerka pomagała mu w trudnych chwilach po śmierci ukochanej żony, Ireny. Z czasem ich współpraca i przyjaźń przerodziła się w miłość. Media coraz częściej plotkują, że para planuje ślub, a teraz sam Karol Strasburger podgrzał atmosferę wokół ich związku zdradzając w jednym z wywiadów, że... chciałby mieć syna!

 

Czy Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk zostaną rodzicami? Zobaczcie zaskakujący komentarz 70-letniego gwiazdora TVP!

 

Zobacz także: Dzieli ich 37 lat, a chcą mieć razem dziecko?! Poznaj historię miłości Karola Strasburgera i pięknej Małgorzaty

2/4
Karol Strasburger z partnerką
ONS

Karol Strasburger w rozmowie z Red Carpet TV nie wyklucza, że w przyszłości zostanie ojcem. Prowadzący "Familiadę" zdradza, że byłoby fajnie, gdyby miał syna!

Mój ojciec, który już nie żyje, marzył o tym, żebym miał syna. Mówił: „Pamiętaj, że na tobie się kończy nasz ród”. Gdybym, został tatą, to może byłoby i dobrze, ale czy tak się stanie, nie wiem. Na pewno byłoby miło mieć kogoś, kto będzie po mnie przejmował moje myśli i miałbym kogoś, kogo mógłbym nauczyć wielu rzeczy - zdradził Karol Strasburger. 

Wszystko wskazuje więc na to, że Karol Strasburger coraz poważniej traktuje swój związek z młodszą partnerką. Jakiś czas temu  sugerował, że nie planuje ślubu z nową miłością, ale teraz jego słowa o dziecku mówią jedno- jest szczęśliwy u boju Małgorzaty Weremczuk! Czy para założy rodzinę? Zobaczcie, co o swoim partnerze mówiła ostatnio sama Weremczuk!

 

Zobacz także: „Nie jestem zwolennikiem samotności”. TYLKO U NAS Karol Strasburger o swoim burzliwym życiu uczuciowym

3/4
Karol Strasburger z partnerką
ONS

Partnerka Karola Strasburgera już kilka miesięcy temu mówiła, że nie zamierza namawiać go na ślub i dziecko.

Jeśli Karol poczuje, że chciałby mieć trzecią żonę, to będzie to jego decyzja. Naszą wspólną decyzją jest to, że jesteśmy razem. Karol po śmierci Irenki został sam, nie ma rodzeństwa ani dzieci. To, że ma młodą kobietę u boku, nie oznacza jednak, że ona tylko czeka, aby zajść w ciążę i tworzyć ze związku „biznes”. To niedorzeczne! - mówiła Małgorzata Weremczuk. 

Zobacz także: „Nikt nie powiedział, że to ta starsza osoba umrze pierwsza”. Karol Strasburger i jego partnerka o różnicy wieku

4/4
Karol Strasburger z Małgorzatą
East News

Karol Strasburger w jednym z wywiadów przyznał, że pomimo swoich 70 lat wciąż czuje się młodo. Myślicie, że para jednak zdecyduje się na dziecko?

 

 

Więcej na temat Karol Strasburger