Komunie święte gwiazd zazwyczaj przypominają "małe wesela". Przyjęcia są organizowane w określonych stylu a wśród komunijnych atrakcji znajdziemy często te, które są bardzo popularne właśnie wśród weselnych wydarzeń. Nie inaczej było u córki Kamila i Dominiki Grosickich. Urocza Maja miała nie tylko piękne przyjęcie, ale nawet własną ściankę do zdjęć! Niestety, nie obyło się bez wpadki!

Reklama

Kamil Grosicki zaliczył wpadkę na komunii córki

Komunie święte dzieci to prawdziwe wydarzenia z pompą. Normą stało się już to, że organizowane są wielkie przyjęcia, koniecznie z wielowarstwowym tortem i dopracowane w każdym szczególe. Dzieci gwiazd mogą jednak liczyć na prawdziwe luksusy a dumni rodzice chętnie chwalą się zdjęciami pięknej uroczystości. Nie wszystkie jednak gwiazdy cieszą się z takiego stanu rzeczy. Joanna Moro nie kryła swojej irytacji, nazywając komunie "małymi weselami". Tymczasem luksusowymi przyjęciami pochwaliła się Barbara Kurdej-Szatan, czy Paulina Przech z "Top Model", która na komunii swojej córki postawiła na wyjątkowo wysoki standard.

Nic więc dziwnego, że tak Kamil Grosicki razem z żoną zadbali o odpowiednią oprawę komunijnego dnia swojej córki! Przyjęcie było przygotowane w jednolitym stylu, beżowo-złotym. Maja miała nawet swoją ściankę do zdjęć! Dumni rodzice pochwalili się fotografią z córką i to właśnie na niej fani dojrzeli modową wpadkę Kamila Grosickiego, który do swojego eleganckiego, granatowego garnitury wybrał... sportowe buty, przypominające te, które nosi się na treningi halowe!

dominikagrosicka/Instagr

Piłkarz postawił na mieszany, trochę elegancki a trochę sportowy styl. Kamil Grosicki zrezygnował także z krawata, co może tłumaczyć wybór tak codziennego obuwia. Z kolei Dominika Grosicka postawiła na ponadczasową białą sukienkę z lejącego się jedwabiu i stylowe plecione sandałki na obcasie. W takiej stylizacji wyglądała niezwykle elegancko, o czym zadecydował też brak wyrazistych dodatków. Dumna mama chętnie pozowała do zdjęć z córką, ale także pochwaliła się fanom wyjątkową ścianką do zdjęć, przygotowaną na komunijne przyjęcie. Robi wrażenie?

Zobacz także: Gala Ekstraklasy 2022: Kurski i Grosicki z żonami! Dominika Grosicka zachwyciła kreacją [ZDJĘCIA]

Zobacz także
dominikagrosicka/Instagr

Córka Kamila Grosickiego mogła liczyć na przemyślane, stylowe przyjęcie. Nawet komunijny tort był pięknie przyozdobiony kwiatami i został wykonany z kremu o złotym kolorze. Zdjęcie stołu z przyjęcia także zachwyca estetyką a uwagę zwracają upominki dla gości! Zazwyczaj to właśnie na weselach pary młode obdarowują swoich gości pamiątkami ze swojego przyjęcia. Wygląda jednak na to, że ten zwyczaj pomału przechodzi także do komunijnej rzeczywistości.

Jak Wam się podoba tak stylowe, złote przyjęcie komunijne?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska na komunii w sukience od Małgorzaty Rozenek!

dominikagrosicka/Instagr
Reklama

Dominika Grosicka w mediach zasłynęła ze swojego wyjątkowego poczucia estetyki. Żona Kamila Grosickiego jest zawodowo makijażystką a na czerwonym dywanie zawsze pojawia się u boku męża w niesamowitych stylizacjach! Dla żony piłkarza mniej znaczy więcej i jak widać zazwyczaj kieruje się tą zasadą przy wyborze swoich ubrań.

Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama