Sezon komunijny w pełni. Dotyczy to także gwiazd i ich pociech i choć Joanna Moro należy do tych artystek, które bardzo cenią sobie prywatność tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie syna tuż po komunijnej ceremonii. Co ciekawe, w ostrych słowach oceniła organizowane w tych czasach komunijne uroczystości.

Reklama

Joanna Moro ostro o komuniach: "Szlag mnie trafia"

Joanna Moro należy do tych gwiazd, które rzadko decydują się na wynurzenia. Aktorka stara się bardzo chronić prywatność swoją i swoich bliskich, od czasu do czasu jedynie racząc swoich fanów uroczymi rodzinnymi kadrami. Tak też było i teraz. Z okazji komunii świętej swojego syna, artystka postanowiła opublikować w sieci rodzinną fotografię.

- Niech w Twym sercu zawsze gości Bóg miłości i Dobra ????a wiara i ogromna moc, która masz w sobie przenosi góry! - zaczęła swój post Joanna Moro.

Pod postem w mgnieniu oka pojawiła się masa komplementów dotyczących wyglądu aktorki, jednak to następujący po ciepłych słowach komentarz aktorki na temat celebracji komunii świętej wywołał w sieci niemałą burzę.

Zobacz także: Joanna Moro komentuje wpadkę na Wakacyjnej Trasie Dwójki. "Już przyszedł czas, aby..."

- A tak bardziej życiowo teraz ;))) jakie dziś prezenty w modzie? U nas tym razem mam wrażenie bardzo niestandardowo … Choć ogólnie szlag mnie trafia na te małe polskie wesela … jak Wy odbieracie ten czas komunijny w dzisiejszych czasach ? Wiem, ze niestety często dochodzi później do porównań między dziećmi kto ile gdzie i w ogóle …. -napisała na Instagramie Joanna Moro.

Te słowa sprawiły, że w sieci zawrzało. Co ciekawe, wielu internautów poparło słowa swojej idolki.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

- Ten obecny czas komunii myślę, że rozminął się strasznie z jej istotą ????????

- Istota Komunii Świętej jest taka jaka powinna być to ludziom coś się popkrzekręcało w głowach.

- Już od dawna komunie stały się festiwalem przepychu i drogich prezentów. Gdzieś zagubiła się idea tego, ze to wyjątkowy dzień pod względem duchowym, spotkanie z Bogiem, a nie konkurs na najlepszą, ekskluzywna restaurację, kreację czy sumę pieniędzy w kopertach - czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o słowach Joanny Moro?

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Tak Kamila wybrała się na komunię! Ostatnia stylizacja z wesela nie wszystkim się spodobała...

joannamoro.official/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama