Kamil Durczok w niebieskiej koszuli
ons.pl
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamil Durczok trafił do szpitala! Dziennikarz nie pojawił się na rozprawie z "Wprost"

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamil Durczok trafił do szpitala! Dziennikarz nie pojawił się na rozprawie z "Wprost"

Kamil Durczok nie stawił się na kolejnej rozprawie w sądzie. Okazuje się, że powodem nieobecności dziennikarza jest jego stan zdrowia. Durczok przebywa obecnie w szpitalu.

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Kamil Durczok trafił do szpitala

O sprawie poinformował "Fakt", powołując się na słowa żony dziennikarza - Marianny Dufek-Durczok:

Mąż faktycznie wczoraj trafił do szpitala w Jaworznie, który mieści się przy ulicy Chełmońskiego 28. W związku z rozprawą, w której chciał uczestniczyć wyszedł na własne żądanie. Niestety dziś rano znalazł się w nim ponownie. Jeśli chodzi o przyczynę bardzo proszę o uszanowanie prywatności i intymności.

Dziś na rozprawie w sądzie stawiła się Omena Mensah, która została wezwana na świadka w głośnej sprawie Kamila Durczoka. Dziennikarz walczy o dobre imię z tygodnikiem "Wprost", który opublikował informacje o tym, jakoby Durczok miał się dopuścić molestowania i mobbingu w pracy. Po odejściu z telewizji TVN, dziennikarz zrobił sobie przerwę od pracy w mediach, ale niedawno napisał felieton w "Dzienniku Zachodnim". Wszystko wskazuje jednak na to, że na powrót dziennikarza do pracy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za powrót do dobrej formy!

 

Kamil Durczok na rozprawie przeciwko "Wprost"

 

Kamil Durczok w sądzie na rozprawie przeciwko Wprost

 

Kamil Durczok w sądzie na rozprawie przeciwko Wprost

 

 

 

 

 

Omena Mensah w sądzie
Newsy
Omenaa Mensah zeznawała w sprawie Kamila Durczoka. Nie była zadowolona z obecności paparazzi ZDJĘCIA
Omenaa Mensah zeznawała w sprawie Kamila Durczoka. Nie była zadowolona z obecności paparazzi ZDJĘCIA
Kamil Durczok w niebieskiej koszuli
ons.pl
Newsy
Kamil Durczok wyszedł ze szpitala! Teraz odpoczywa z żoną w górach. Kiedy kolejna rozprawa z "Wprost"?
Kamil Durczok wyszedł ze szpitala! Teraz odpoczywa z żoną w górach. Kiedy kolejna rozprawa z "Wprost"?

Kamil Durczok opuścił szpital w Jaworznie i podobno czuje się coraz lepiej. Dziennikarz oraz jego żona wypoczywają w górach - podaje "Fakt". Durczok kilka dni temu nagle trafił do szpitala , co uniemożliwiło mu udział w kolejnej rozprawie sądowej w procesie z tygodnikiem "Wprost". Kamil Durczok wyszedł ze szpitala Dziennikarz dochodzi do siebie i relaksuje się w pięknej górskiej scenerii w Szczyrku. Towarzyszy mu żona Marianna Dufek-Durczok, która potwierdziła poprawę samopoczucia Durczoka i zapewniła, że kolejna rozprawa na pewno odbędzie się z udziałem dziennikarza: Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mu na obecność w sądzie. Bardzo nam zależy, by sprawa zakończyła się jak najszybciej - powiedziała "Faktowi" żona Kamila Durczoka. Kolejną rozprawę zaplanowano na 12 listopada. Trzymamy kciuki za powrót dziennikarza do zdrowia!   Kamil Durczok opuścił szpital i wraca do zdrowia              

Dorota Gardias będzie zeznawać w sprawie Kamila Durczoka
Newsy
Dorota Gardias o Kamilu Durczoku: „Nie byłam przez niego molestowana”
Dorota Gardias o Kamilu Durczoku: „Nie byłam przez niego molestowana”

Dorota Gardias będzie zeznawać w głośnej sprawie Kamila Durczoka, który domaga się przeprosin i 2 milionów odszkodowania od wydawcy i dziennikarzy magazynu "Wprost" . Prezenterka nie przyszła na rozprawę we wtorek, mimo że ma być świadkiem.  Dorota Gardias świadkiem w sprawie Durczoka W rozmowie z „Faktem”  Gardias nie ukrywa zaskoczenia, że musi zeznawać w roli świadka, ponieważ - jak twierdzi - nie była ofiarą Kamila Durczoka i nic nie wie o rzekomym molestowaniu w stacji TVN. Nie pojawiłam się na pierwszej rozprawie Kamila Durczoka z powodów osobistych . Po prostu nie mogłam. Na pewno jednak zjawię się na kolejnej. Jestem zaskoczona, że muszę zeznawać, ale powiem przed sądem, że ja w tej sprawie nic nie wiem. Nie znam tematu, nie słyszałam plotek, sama nie byłam ofiarą Kamila Durczoka i nie byłam przez niego molestowana. Kamil musi się bronić i walczyć o swoje dobre imię. Znam go z pracy i łączyły nas relacje koleżeńskie . Czasem robiłam prognozę pogody dla „Faktów”, ale nawet wtedy to nie on mi ją bezpośrednio zlecał. Poza pracą nie mieliśmy żadnych relacji- powiedziała Dorota Gardias. Wygląda więc na to, że Kamil Durczok może liczyć na wsparcie Doroty - czego nie można powiedzieć o kolegach, którzy na ostatniej rozprawie przyznali, że słyszeli o problemie molestowania w TVN. Co więcej, wydawca programu w TVN24 Marcin C. zeznał, że zna ofiary byłego szefa Faktów : Jeśli chodzi o mobbing, to tak – byłem świadkiem niepożądanych zachowań pana Kamila Durczoka. Molestowania seksualnego nie byłem świadkiem, ale osoby molestowane mi się zwierzały. Są osoby, które były przedmiotem takich nakłaniań i próśb. Przypominamy, że afera z udziałem Kamila Durczoka wybuchła w marcu kiedy to magazyn "Wprost" opublikował serię artykułów w których oskarża dziennikarza o mobbing i wykorzystywanie seksualne swoich...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner